Muzyka, której słuchają... łatwe kobiety (Fanki tych gatunków zdradę mają we krwi!)

11 Lipca 2016

Ulubieni wykonawcy, którzy nie świadczą o Tobie najlepiej.

gust muzyczny

Wydaje się, że już dawno minęły czasy, kiedy gust muzyczny mówił o nas wszystko. Dziś nie trudno spotkać inteligenta bawiącego się najlepiej przy disco polo, jak i człowieka bez wykształcenia, który zasłuchuje się w muzyce poważnej. Gust coraz częściej nie idzie w parze z naszym statusem społecznym. Ale, jak udowadnia to badanie, jeden szczegół wciąż zdradza. Ulubione dźwięki świadczą o naszej rozwiązłości.

Brytyjski portal randkowy dla osób w związkach małżeńskich, które czują się samotne, dokładnie to sprawdził. Na podstawie odpowiedzi ponad 1000 użytkowników stworzono ranking gatunków muzycznych, które upodobali sobie ludzie najmniej wierni. Mówiąc wprost - to, czego słuchasz, świadczy o tym, czy zdradzisz swojego partnera.

Najlepiej wypadli fani R&B, house, muzyki elektronicznej, metalu i hip hopu. A najgorzej?

Zobacz również: Co ulubiona muzyka mówi o Twojej inteligencji?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (23)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

zuza
(Ocena: 1)
2016-08-17 13:53:56

No ja nie mogę! Według tego idioty, który pisał ten artykuł, jedynie osoby, które nie słuchają muzyki nie są skłonne do zdrad... Autorowi posta polecam wizytę u psychiatry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ania
(Ocena: 1)
2016-07-15 13:39:09

dawno nie czytałam tak beznadziejnego artykuly, boję się nastepny otworzyć bo grozi to zaburzeniami ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sabi
(Ocena: )
2016-07-17 20:51:03

popieram w 100

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 23:17:16

żałosne. mam do czynienia z ludzmi którzy słuchają tego rodzaju muzyki i jakos nikt nikomu rogów nie przyczepia, gdzie disco polo co zmaciuchy puszczają się przy ona tanczy jak szalona za jednego drina?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 20:26:00

monia

rozpacz . wchodze ostatni raz na ta strone . żenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 19:45:33

Hahah wychodzi na to, że będę zdradzała ze zdwojoną siłą, słucham rocka i bluesa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 19:26:53

Gang albanii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pYS
(Ocena: 5)
2016-07-11 15:47:45

Ten artykuł to totalna bzdura. Słucham kilka piosenek dżemu, ale również słucham rapu, disco-polo i muzyki klasycznej. Więc co można o mnie powiedzieć na temat tego że mam tak różnorodny gusty muzyczny? Zaraz się okaże że jestem niezrównoważona psychicznie i powinnam się leczyć bo takie osoby jak się nie zdarzają. Pozdrawiam autora tego artykułu i tego kto prowadził te ,,badania". Nie mogą znaleźć lekarstwa na nowotwory i inne choroby, a zajmuja się bzdurami o wiernośći przez gust muzyczny. ŻENADA !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 22:55:42

Jeśli słuchasz disco polo, to o żadnym guście nie może być mowy ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pYS
(Ocena: 5)
2016-07-12 22:38:32

Widać, że Twoja kultura to nie najmocniejsza strona. To że słucham disco-polo o niczym nie świa

1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-11 15:33:16

ale bzdury

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Patrycja
(Ocena: 5)
2016-07-11 15:33:01

Ten artykuł to totalna bzdura. Słucham kilka piosenek dżemu, ale również słucham rapu, disco-polo i muzyki klasycznej. Więc co można o mnie powiedzieć na temat tego że mam tak różnorodny gusty muzyczny? Zaraz się okaże że jestem niezrównoważona psychicznie i powinnam się leczyć bo takie osoby jak się nie zdarzają. Pozdrawiam autora tego artykułu i tego kto prowadził te ,,badania". Nie mogą znaleźć lekarstwa na nowotwory i inne choroby, a zajmuja się bzdurami o wiernośći przez gust muzyczny. ŻENADA !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 14:03:58

Bzdura :D Słucham rocka jak i metalu a jestem z jednym facetem od lat i nie interesują mnie inni :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 15:19:00

mam tak samo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz