To ONI będą reprezentować Polskę na Eurowizji!

03 Marca 2018

Czy poradzą sobie lepiej, niż Kasia Moś w ubiegłym roku?

Eurowizja 2018

Znamy wyniki krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Decyzją telewidzów TVP oraz jury (Maryla Rodowicz, Jan Borysewicz, Tabb, Stefano Terrazzino i Kasia Moś) nasz kraj reprezentować będą Gromee i Lukas Meijer.

Utworem „Light Me Up” pokonali propozycje dziewięciu pozostałych finalistów. O zwycięstwo walczyli także: Future Folk („Krakowiacy i górale”), Marta Gałuszewska („Why Don`t We Go”), Happy Prince („Don`t Let Go”), Maja Hyży („Błysk (Skin)”), Isabell Otrębus („Delirium”), Paweł „Pablosson” Stasiak, Saszan („Sunflower”), Ifi Ude („Love Is Stronger”) i Monika Urlik („Momentum”).

Myślicie, że to dobry wybór?

Półfinały Eurowizji 2018 odbędą się 8 i 10, a wielki finał 12 maja br. w Lizbonie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zwyciężył Portugalczyk, Salvador Sobral z utworem „Amar pelos dois”. Polskę reprezentowała Kasia Moś, która zajęła dalekie, bo dopiero 22. miejsce (na 26 państw).

fot. AKPA

fot. AKPA

Zobacz również: Zaśpiewały piosenkę Dawida Podsiadło tak niesamowicie, że dzisiaj mówi o nich cała Polska!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kasia
(Ocena: 3)
2018-03-03 23:49:59

Sam utwór bardzo fajny Ale wykonanie na żywo to po prostu dramat. Momentami uszy bolały a przecież Eurowizja to konkurs śpiewania na żywo....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-04 11:52:06

Ale bzdury wypisujesz! - wykonanie na żywo świetne. Poza tym utwór na światowym poziomie, z dobrym angielskim i refrenem wpadającym w ucho.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
m
(Ocena: 5)
2018-03-04 16:55:12

Wykonanie na zywo bylo okropne...ten wokalista śpiewal jak mała dziewczynka. Glos słabiutki, jedyne co bylo dobre to partie Gromee.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1