Filmy o miłości, które musisz zobaczyć: TOP 6 na walentynki

14 Lutego 2016

Zamiast komedii romantycznych, polecamy filmy, które mocno zagrają na Waszych emocjach. To propozycje mało komercyjne, ale warte uwagi.

filmy na walentynki

Oglądanie romantycznego filmu wraz z ukochanym wydaje się dość oklepanym pomysłem. Pomimo tego, nadal cieszy się on dużą popularnością wśród zakochanych, którzy przyznają, że nie ma milszego sposobu na spędzenie czasu we dwoje. Jeżeli nie masz koncepcji, jak spędzić walentynki, ponieważ w ubiegłych latach oddawaliście się szalonym eskapadom, wychodziliście do restauracji i wyjeżdżaliście zagranicę, powróćcie do starych sprawdzonych rozwiązań. Wino, smaczna kolacja i dobry film sprawią, że na pewno będziecie zadowoleni.

Przedstawiamy 6 propozycji filmów, które opowiadają o miłości, ale nie są komediami romantycznymi. Zamiast wybuchów śmiechu, możecie liczyć na dużą dawkę emocji i niezapomniane wrażenia. Oto nasze sugestie.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-14 12:08:55

re: Filmy o miłości, które musisz zobaczyć: TOP 6 na walentynki

"Miłość" to rzeczywiście ciekawy film. Nie można nazwać go lekkim i przyjemnym. Film kończy się bardzo smutno, ogląda się go ciężko, ale polecam. Można wiele z niego wywnioskować. Osobiście podobał mi się ze względu na to, że miłość przedstawiona jest w sposób prawdziwy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1