Romantyczne filmy na Boże Narodzenie. Poczuj prawdziwą magię miłości!

17 Grudnia 2016

Na tej liście znajdziesz przeważnie mniej znane propozycje.

Boże Narodzenie

Nic nie wprowadza w świąteczny nastrój tak skutecznie jak kolacja przy wigilijnym stole w rodzinnym gronie, zapach żywej choinki unoszący się dookoła, śpiewanie kolęd i wyjście na Pasterkę. Oprócz tego magiczny klimat udziela nam się dzięki oglądaniu filmów. Największą popularnością cieszy się kultowa seria o Kevinie, ale Listy do M. również zyskały uznanie. Widzowie doceniają opowieści, w których popsute relacje międzyludzkie zostają naprawione, a samotni odnajdują miłość. Zwłaszcza to ostatnie... Miłość najbardziej przyciąga nas przed ekrany. Ale w końcu Święta Bożego Narodzenia właśnie do niej nawiązują, dlatego im więcej tego uczucia zaserwujemy sobie na różne możliwe sposoby, tym lepiej je przeżyjemy.

Poniżej przedstawiamy zestawienie świątecznych filmów romantycznych (tak, wiemy, że to właśnie je lubicie najbardziej). Można je oglądać zarówno z ukochanym, jak i innymi członkami rodziny.

„Matchmaker Santa”

Data premiery: 2012
Reżyser: David S. Cass Sr.
Opis fabuły: Melanie prowadzi własną piekarnię i ma przystojnego faceta. Mężczyzna zaprasza ją do domu na święta, ale dziewczyna zamiast towarzystwa ukochanego zaczyna bardziej doceniać obecność jego asystenta. Okazuje się, że podkochuje się on w pięknej Melanie. Którego z nich wybierze?

Zobacz także: 5 rad, jak udekorować dom na święta w skandynawskim stylu

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-17 12:42:08

Ale szmira.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1