Filmowy przewodnik weekendowy (Wybuchowa para, Idy marcowe, Wyspa)

09 Lutego 2013

W ten weekend w telewizji same hity! Warto je zobaczyć, jeśli nie miałaś okazji zrobić tego wcześniej!

wybuchowa para

Sobota, TVP 1, 20:25, Wybuchowa para, komedia sensacyjna

Tajny agent Roy Miller czeka na samolot do Bostonu. Na lotnisku wpada mu w oko atrakcyjna blondynka June Havens. Mężczyzna postanawia zawrzeć z nią znajomość. Przy wejściu na pokład okazuje się, że June nie może lecieć tym rejsem. Zostaje odesłana do poczekalni. Każdy ruch Millera i jasnowłosej kobiety śledzi oficer FBI, który sądzi, że June współpracuje z agentem. Funkcjonariusz zezwala pasażerce wejść na pokład. Gdy podczas lotu June udaje się do toalety, Roy zostaje zaatakowany przez pasażerów i załogę.

Sobota, TVN 2, 22:15, Gran Torino, dramat obyczajowy

Weteran wojny w Korei Walt Kowalski jest orędownikiem starego porządku; wierzy, że ciężka praca, honor i miłość do ojczyzny to podstawowe atrybuty prawego obywatela. Mężczyźnie ciężko pogodzić się z faktem, że w dzielnicy mieszka tak wielu obcokrajowców. Jego zdaniem nie mają oni szacunku dla kultury i historii Ameryki. Wszystko zmienia się za sprawą samochodu marki Ford Gran Torino, dzięki któremu Kowalski niespodziewanie nawiązuje kontakt z pochodzącymi z Azji sąsiadami.

Sobota, Polsat, 20:00, Witajcie w dżungli, komedia

Beck, człowiek do specjalnych poruczeń, na zlecenie potężnego mafiosa udaje się do amazońskiej puszczy, by odszukać tam jego syna, Travisa. Zadanie okazuje się trudniejsze, niż sądził. Młodzieniec wcale nie ma zamiaru wracać do domu. Po pierwsze dlatego, że zakochał się w miejscowej piękności Marianie, a drugie dlatego, że wie, gdzie ukryty jest bezcenny złoty posążek. Sytuację komplikuje obecność Hatchera, szalonego tyrana, który wybudował w dżungli prywatną kopalnię złota.

Sobota, TVN 7, 21:40, Czego pragną kobiety, komedia

Nick Marshall jest typowym kobieciarzem, a z zawodu specjalistą od reklamy i - wydawałoby się - wybitnym pracownikiem, który wejdzie na sam szczyt. Przeszkodą okazuje się pewna kobieta imieniem Darcy, która otrzymuje stanowisko, o którym marzył. Nick jest nieźle wkurzony i to nie tylko na nią, ale na wszystkie kobiety jakie chodzą po naszej planecie. Pewnego dnia ulega jednak wypadkowi, wskutek którego nie umiera, ale doznaje wstrząsu, po którym słyszy myśli kobiet.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ADA
(Ocena: 5)
2013-02-09 12:09:31

re: Filmowy przewodnik weekendowy (Wybuchowa para, Idy marcowe, Wyspa)

Nie wiem z której strony ten Ryan G. jest piękny...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anna
(Ocena: 5)
2013-02-09 12:31:22

z każdej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2013-02-09 14:21:58

chyba z du.py strony........ haha :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-09 14:54:41

ja też nie pojmuję tych zachwytów nad Goslingiem. Jak dla mnie zwykły przeciętniak, nawet nie obejrzałabym się za nim na ulicy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Luna
(Ocena: 5)
2013-02-09 16:44:10

On jest baaaaardzo przystojny i utalentowany. Obejrzyjcie z nim kilka filmów to się przekonacie. Na zdjęciach nie powala tak jak w filmach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ADA
(Ocena: 5)
2013-02-09 17:53:22

A co ma zdjęcie do filmu? Wygląd to wygląd- i na foto i na nagraniu video jest się tą samą osobą. Na zdjęciach niejednokrotnie ludzie wyglądają nawet korzystniej, zwłaszcza gwiazdy, które często są poddawani obróbce photoshopem. Ryan, wg mnie nie jest ani przystojny, ani tym bardziej mega sexowny (jak co niektórzy uważają). Co do jego gry, to się zgadzam- dobry aktor, ale akurat tego nie oceniałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Adriana
(Ocena: 5)
2013-02-10 19:42:59

Zgadzam się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1