Filmowy przewodnik weekendowy (`Uwierz w ducha`, `Autor widmo`, `Aniołki Charliego`)

19 Stycznia 2013

W sobotę i niedzielę mnóstwo kinowych hitów – nie przegap!

aniołki charliego

Sobota, TVP1, 20:05, Ostatnia akcja, film sensacyjny

Mateusz Zuber pracuje jako kelner w klubie prowadzącego nielegalne interesy mecenasa Szary. Pewnego dnia chłopak staje w obronie koleżanki, za co zostaje wyrzucony z pracy. Chcąc odebrać należną wypłatę, Zuber udaje się do klubu, gdzie zostaje dotkliwie pobity. Trafia do szpitala. Będący na usługach Szary komisarz Majchrowski stara się umorzyć śledztwo. Zirytowany bierną postawą policji dziadek Mateusza postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość gangsterom. Były akowiec i uczestnik powstania warszawskiego skrzykuje dawnych kolegów.

Sobota, TVP2, 22:00, Ława przysięgłych, thriller

Trwają przygotowania do bezprecedensowego procesu: wdowa po zamordowanym prawniku oskarża korporację producentów broni o nieprzestrzeganie przepisów. Po serii przesłuchań jednym z ławników zostaje Nick Easter. Wdowę reprezentuje znany z uczciwości Wendell Rohr, a producentów - Durwood Cable. Za tym ostatnim stoi wynajęty konsultant sądowy Rankin Fitch, który rozpracowuje osoby zasiadające na ławie przysięgłych, sprawdzając, która z nich okaże się przekupna. Nie wie, że wyrokiem ławy próbuje manipulować także jeden z jej członków.

Sobota, TVN, 20:00, Uwierz w ducha, melodramat

Młodzi małżonkowie, Sam i Molly, są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-19 18:58:34

ja tam se aniołki obejrzę ;p again ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-19 01:40:11

"Uwierz w ducha" - ze wspaniałą rolą, jak dla mnie nieśmiertelnego, Patricka Swayze :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1