Filmowy przewodnik weekendowy (`Kac Vegas w Bangkoku`, `Sublokatorka`, `Drive`)

26 Stycznia 2013

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!

ryan gosling drive

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj mojego tatę, komedia

Greg Focker stracił głowę dla Pam i jest gotów poprosić ją o rękę. Jednak dziewczyna woli, aby mężczyzna oświadczył się w tradycyjny sposób, czyli poprosił o jej rękę ojca. Jack Byrnes, nie mając wyboru, wybiera się poznać rodziców ukochanej. Na miejscu okazuje się, iż przyszły teść uważa, że nikt nie jest wystarczająco dobry dla jego córki. Żeby tego dowieść, poddaje Grega serii testów, a badanie za pomocą wykrywacza kłamstw, w piwnicy, jest tylko jednym z wielu. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem.

Sobota, Polsat, 20:05, Medalion, komedia sensacyjna

Detektyw Eddie Yang prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego medalionu. Przedmiot ma magiczne właściwości. Eddie przekonuje się, że ten, kto go posiada, nabywa nadzwyczajnej mocy i umiejętności walki. Zafascynowany prosi o pomoc w odkryciu jego sekretów brytyjską agentkę Nicole. To jednak nie będzie ich jedyne zadanie, gdyż medalionem jest także zainteresowany król przestępczego świata, Snakehead. Mężczyzna pragnie wykorzystać moc przedmiotu do realizacji zbrodniczego planu.

Sobota, TVN 7, Słońce i miłość, komedia romantyczna

Akcja rozgrywa się na greckiej wyspie Patmos, gdzie św. Jan Ewangelista doznał objawień spisanych później w Księdze Apokalipsy. Archeolodzy badają jaskinię, w której schronił się apostoł. Przeszukują okoliczne wzgórza w poszukiwaniu artefaktów. Amerykański archeolog, Eric, przyjechał na wyspę, aby kontynuować dzieło ojca. Mężczyzna zakochuje się w Katerinie, właścicielce tawerny. Wkrótce będzie musiał dokonać trudnego wyboru

Sobota, HBO, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, horror

Mieszkańcy średniowiecznej wioski Daggerhron zawierają układ z wilkołakiem, który od lat grasuje w pobliskiej puszczy. Bestia nie dotrzymuje warunków rozejmu i zabija młodą dziewczynę. Do osady przybywa pogromca wilkołaków, ojciec Solomon, który odkrywa, że między Valerie, przeżywającą miłosne rozterki siostrą ofiary, a potworem istnieje tajemnicza więź. Postanawia wykorzystać dziewczynę do walki z bestią.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-26 14:34:05

DOSTAŁAM BANA NA IP Z POWODU KOMENTARZA O TYM, ŻE NIE PODOBAJĄ MI SIĘ ARTYKUŁY NA PAPILOCIE, KTÓRE CORAZ CZĘŚCIEJ DOTYCZĄ TYLKO SEKSU, ZAPROPONOWAŁAM TEŻ ZMIANĘ NAZWY Z PAPILOT NA CIOPLOT. NIKOGO NIE OBRAZIŁAM, NIE UŻYŁAM WULGARNYCH SŁÓW, NIE WKLEIŁAM REKLAMY! WIĘC PYTAM DLACZEGO? WIDZĘ, ŻE WOLNOŚĆ SŁOWA NA PAPILOCIE NIE OBOWIĄZUJE!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2013-01-26 17:01:30

hahahah cipolot dobre :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-26 11:59:09

Nie mam HBO, a tyle dobrych filmów przelatuje koło nosa :c

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ana
(Ocena: 5)
2013-01-26 17:01:11

zawsze pozostaje zalukaj albo playtube :) czyli oglądanie ich w necie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
m
(Ocena: 5)
2013-01-26 11:54:27

Gosling

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 5)
2013-01-26 09:23:26

Drive, drive i tylko drive

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1