Filmowy przewodnik weekendowy

31 Lipca 2010

Nie masz planów na weekend? Wieczór przed telewizorem nie musi być nudny! Wystarczy popcorn, lampka wina i dobre kino!

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVN 22:0, Be Cool

Były gangster i producent filmowy Chili Palmer marzy o karierze w przemyśle muzycznym. Zaczyna od romansu z owdowiałą właścicielką bankrutującej firmy płytowej, a następnie próbuje podebrać konkurencyjnej wytwórni dobrze rokującą wokalistkę Lindę Moon. Nie jest łatwo, ale Chili może polegać na swoim uroku osobistym, któremu trudno się oprzeć. Aby jednak wypromować gwiazdkę, musi uporać się z jej menedżerem, co nie będzie już takie proste, podobnie jak przechytrzenie rosyjskiej mafii, czy producenta, który w rzeczywistości jest gangsterem.

Sobota, TVP 2, 00:10, Oni

Nauczyciele pewnej amerykańskiej szkoły średniej coraz częściej dziwnie się zachowują, stają się bezwzględni, a nawet okrutni wobec uczniów. Szczególnie bezlitosny jest trener szkolnej drużyny futbolowej, Willis. Po pewnym czasie grupa uczniów odkrywa, że za podejrzane zachowanie odpowiedzialne są istoty pozaziemskie.

Niedziela, TVN, 20:00, Lepiej późni niż później

Podstarzały zamożny Harry spędza czas, uwodząc młode dziewczyny. Jedna z nich, Marin, proponuje mu weekend w letnim domu matki. Mają być tylko we dwoje, ale Erica, matka Marin, zmienia plany. Atmosfera iskrzy, a co gorsza Harry dostaje zapaści. Zgodnie z zaleceniem doktora musi pozostać przez jakiś czas na wsi. Marin wcale nie uśmiecha się opieka nad nim, więc zostawia cały kłopot matce. Początkowo wrogo nastawieni do siebie Erica i Harry nieoczekiwanie odkrywają, że łączy ich nadspodziewanie dużo.

Niedziela, TVP1,00:35, Amadeusz

Dramat rozgrywa się pomiędzy Wolfgangiem Amadeuszem Mozartem, jednym z najsłynniejszych twórców muzyki, a Włochem Antoniem Salierim, nadwornym kompozytorem cesarza Austrii Józefa II. Długo oczekiwany przez Salierego sukces zaszczytna funkcja nadwornego muzyka zostaje przyćmiony. Na dworze cesarskim pojawia się intruz: młody, utalentowany i już słynny kompozytor, u którego cesarz zamawia nową operę. Oszalały z zazdrości Salieri planuje zniszczyć Mozarta.

Opracowała Kina Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Lekcja składania ubrań

Zobacz, jak składać koszulki i bieliznę, by zajmowały minimalną ilość miejsca w szufladzie!

VIDEO NA DZIŚ: Matki wypalają córkom piersi!

Aby ochronić je przed gwałtem. Rytualny zabieg sprawia ogromny ból kilkuletnim dziewczynkom, a czasami prowadzi do śmierci…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 15:02:04

be cool ;)) no w końcu się doczekałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 14:50:46

ja wole sexdrive, niecne uczucny :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 13:32:21

Dziś o 16 jest Rashomon i jakoś nie podali.... A filmy Kurosawy to prawdziwe, wybitne kino. Czekam na ten film od tygodnia, to jest coś co warto zobaczyć!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 12:11:34

Szkoda, że tak późno puszczają Amadeusza. W tym filmie podoba mi się dosłownie wszystko. Począwszy od wspaniałej gry aktorskiej, przez muzykę i utwór, aż do biografii Mozarta pokazanej w niebanalny sposób - tak, że nie nudzi widzów. Gorąco polecam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 06:57:35

tak , zgadzam się z tobą film jest najlepszy, a postac Amadeusza jest z cała pewnością postacią niezwykła i niebanalną- Kocham go!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 05:56:59

Najlepszy z tych filmów jest Amadeusz. Klasyka kina. Film jest cudowny oglądałam wiele razy ale za każdym razem jest coraz fajniejszy. Kocham śmiech Amadeusza oraz jego ekscentryczne zachowanie.Swietny film- wonka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 05:54:38

Najlepszy z tych filmów jest Amadeusz. Oglądalam ten film wiele razy i za kazdym razem jest coraz fajniejszy. Mój ulubiony film. Najlepszy jest ten śmiech Amadeusza oraz jego ekscentryczne zachowanie.-wonka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-31 01:25:02

Lepiej późno niż później - fajne to jest. : D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1