Filmowy przewodnik weekendowy

17 Lipca 2010

Jeżeli nie masz planów na wieczory w ten weekend, męczy Cię upał i chcesz odpocząć w domowym zaciszu ze szklanką zimnego napoju polecamy interesujące filmy.

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota,  17 lipca

TVN, 20:00,Poznaj moich rodziców

Greg Focker, który zdobył przychylność ojca narzeczonej, Pam Byrnes, musi zdać pomyślnie jeszcze jeden egzamin. Rodzice Pam, były agent CIA Jack i jego zakochana w etykiecie żona Dina, mają poznać państwa Fockerów i spędzić z nimi weekend. Pełni obaw narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do rezydencji Fockerów. Niestety, przyszli teściowie nie robią najlepszego wrażenia. Rozalin i Bernie to byli hipisi z nietypowymi pasjami. Trudno więc podejrzewać, że zasadniczy państwo Byrnesowie polubią przyszłych teściów córki.

TVN, 22:30, Naciągacze

Roy jest utalentowanym oszustem i wraz ze swoim wspólnikiem Frankiem żyje z naciągania ludzi. Choć w zawodzie radzi sobie perfekcyjnie, to jednak w życiu prywatnym jest całkowicie przegrany. Ma nerwowe tiki, cierpi na wiele fobii, nie znosi brudu, zarazków i ostatecznie za namową Franka zaczyna terapię psychiatryczną, podczas której dowiaduje się, że jest ojcem 14-letniej już Angeli. Wtedy dopiero życie zaczyna się komplikować.

Niedziela, 18 lipca

TVP 1, 22:45, Szansa dla karierowicza

Ekscentryczna córka milionera, Josie, bawiąc w centrum handlowym, zasypia w przebieralni i zostaje zamknięta na noc w sklepie. Tu odnawia znajomość z 21-letnim Jimem Dodgem, który podkochiwał się w niej w liceum, a obecnie piastuje posadę sprzątacza. Młodzi wspominają szkolne lata, snują też plany o wspólnej ucieczce do Kalifornii. Nieoczekiwanie ich rozmowę przerywa pojawienie się dwóch uzbrojonych bandytów. Josie przyłącza się do napastników. Zaskoczony Jim nie wie, że dziewczyna ma w tym ukryty zamiar.

TVP 2, 20:10, Młode Wilki 1/2

Szczecin, rok 1994. Zarówno biznesmeni, jak i mafia, przemycają z Niemiec wielkie ilości spirytusu. Jednym z przemytników jest Jerzy Chmielewski. Tymczasem na plaży trzej policjanci znajdują walizkę, a w niej pół miliona dolarów. Dwaj z nich mordują trzeciego, uczciwego, a o zbrodnię oskarżają niejakiego Krzyśka Drozdowskiego, przypadkowego świadka zdarzenia. Zajmujący się sprawą Krzysztofa prokurator Wielewski oferuje mu, odpłatnie, swą pomoc. Tymczasem Ania przyłącza się do grupy przestępców, którzy jadą do Niemiec po spirytus.

Zobacz także:

Kultowe miłosne przeboje – TOP 10

W ich rytm tańczyłaś swoje pierwsze przytulane tańce, przeżywałaś nieśmiałe, nastoletnie ranki, wreszcie namiętne, studenckie miłości… Przed Wami największe muzyczne wyciskacze łez!

VIDEO NA DZIŚ: Proste ćwiczenia modelujące nogi

Lato w pełni! Nie wypada nosić długich spodni! Jeśli kształt Twoich nóg pozostawia wiele do życzenia, jak najszybciej weź się do roboty!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-24 22:37:46

uwielbiam barbre streisand i komedie poznaj moich rodziców. ma wiele świetnych filmów jak narodziny gwiazdy czy funny girl. kocham także audrey hepburn i jane fonde ingrid bergman naprawdę warto czasami obejrzeć coś z klasyki polecam śniadanie u tiffaniego ,złodziej w hotelu ,klute ,gasnący płomień ,cudotwórczyni ,szeregowiec benjamin

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-18 12:13:46

W programie nie ma mlodych wilków...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-17 13:35:04

Przeciez Mlode Wilki 1/2 juz były..kilka dni temu..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-17 00:35:47

Ja myślałam, że on się nazywał Fucker. (pol. Fajfus xDD)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-17 09:59:53

Nie, ale Focker wymawia się jak 'fuck' w slangu ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1