Filmowy przewodnik weekendowy

10 Lipca 2010

Przejrzysty przewodnik po telewizyjnych propozycjach na sobotni i niedzielny wieczór.

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj mojego tatę

Greg Focker stracił głowę dla Pam i jest gotów poprosić ją o rękę. Jednak dziewczyna woli, aby mężczyzna oświadczył się w tradycyjny sposób, czyli poprosił o jej rękę ojca. Jack Byrnes, nie mając wyboru, wybiera się poznać rodziców ukochanej. Na miejscu okazuje się, iż przyszły teść uważa, że nikt nie jest wystarczająco dobry dla jego córki. Żeby tego dowieść, poddaje Grega serii testów, a badanie za pomocą wykrywacza kłamstw, w piwnicy, jest tylko jednym z wielu. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem.    

Sobota, Polsat, 23:00, Oczy szeroko zamknięte

Bill Harford jest ginekologiem, a jego żona, Alice, prowadzi galerię. Wraz z córeczką zajmują apartament na Manhattanie. Są zamożni i obracają się wśród bardzo wpływowych ludzi. W ich długoletnie, spokojne małżeństwo zaczyna wkradać się nuda. Pewnego dnia na przyjęciu William zaczyna zdawać sobie sprawę z fascynacji erotycznych. Niezaspokojone fantazje seksualne sprawiają, że małżonkowie coraz bardziej oddalają się od siebie. Poszukiwanie erotycznego spełnienia o mało nie doprowadza do tragedii.

Niedziela, TVN, 20:00, Uciekająca panna młoda

Maggie Carpenter już trzy razy uciekała sprzed ołtarza, wprawiając w osłupienie niedoszłych mężów. Jest ładna, sympatyczna, powszechnie lubiana i ma powodzenie u mężczyzn, ale ciągle nie może się zdecydować na tego jedynego. Mieszkańcy rodzinnego miasteczka zastanawiają się, kiedy w końcu kapryśna dziewczyna włoży obrączkę. Tymczasem o "uciekającej pannie młodej" dowiaduje się przypadkowo Ike Graham, nowojorski dziennikarz. Postanawia napisać o niej artykuł.

Niedziela, TVP2, 22:00, Policja

Los Angeles, 1992 rok. Toczy się proces w sprawie pobicia czarnoskórego motocyklisty przez czterech białych oficerów policji. Funkcjonariusze mają zostać uniewinnieni, co wywołuje zamieszki na ulicach miasta. Tymczasem elitarny oddział policji prowadzi dochodzenie wyjaśniające okoliczności tajemniczego morderstwa. Kierujący śledztwem sierżant, znany z niekonwencjonalnych metod pracy, wprowadza Bobby'ego Keougha w arkana zawodu. Nowicjusz niebawem dowiaduje się, że świat stróżów prawa pod wieloma względami przypomina świat przestępczy.

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Jak zrobić mojito? 

Orzeźwiający drink na letnie wieczory w towarzystwie znajomych! Zaskocz ich profesjonalnym wykonaniem!

10 najbardziej wpływowych filmów dekady

Zobacz listę dziesięciu najbardziej wpływowych filmów ostatniej dekady, które zmieniły oblicze kina i wyznaczyły nowy kierunek w rozwoju światowej kinematografii! 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-10 23:14:31

Mundial!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-10 17:17:58

uciekajaca panna mloda to dno!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-10 15:15:10

i znowu w tv filmy, które oglądałam już chyba z tysiąc razy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-10 11:32:43

Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów wyślij maila na adres karolinka27.92@gmail.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-10 08:35:42

Tu Kika:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-10 13:38:27

cześć Kika!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1