Filmowy przewodnik weekendowy

03 Lipca 2010

Przejrzysty przewodnik po telewizyjnych propozycjach na sobotni i niedzielny wieczór.

Filmowy przewodnik weekendowy

Sobota, TVN, 20:00, Jak ugryźć 10 milionów 2

Jimmy Tudeski, uważany niegdyś za jednego z najgroźniejszych przestępców Ameryki, przeistoczył się w gospodynię domową, a do ulubionych zajęć zalicza odkurzanie i hodowlę kurczaków. Jego niegdysiejszy wspólnik, Nicholas "Oz" Oseransky, żyje w ciągłym strachu, czekając na zemstę bandytów, którym kilka lat wcześniej ukradli miliony dolarów. Wkrótce sprawdzają się jego obawy. Z więzienia wychodzi mafioso obwiniający Tulipana o śmierć syna, a jego ludzie porywają żonę Oza. Ten udaje się po pomoc do Jimmy'ego, doprowadzając do niego gangsterów.

Sobota, TVN, 22:05, Od wesela do wesela

Robbie był muzykiem. Występował głównie na weselach, zajęcie to przyniosło mu sławę i godziwy zarobek. Robbie, który często bywał świadkiem szczęśliwych chwil w życiu innych, sam nie miał szczęścia w miłości. Gdy jego narzeczona uciekła sprzed ołtarza, muzyk znienawidził wykonywaną do tej pory pracę. Postanowił ją zmienić. Wtedy z prośbą o pomoc w zorganizowaniu ślubu zgłosiła się do niego pewna dziewczyna.

Niedziela, TVP 2, 20:05, Straszny film III

Ambitna reporterka Cindy Campbell zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora Toma Logana. Sprawy komplikują się, gdy przyjaciółka dziennikarki umiera po obejrzeniu filmu wideo. Podczas stypy po pogrzebie Cindy zagląda do pokoju Brendy i znajduje feralną taśmę. Zabiera ją, by obejrzeć nagranie. Tuż po projekcji dzwoni telefon. Głos w słuchawce informuje dziewczynę, że zginie za siedem dni. Przerażona Cindy zwraca się o pomoc do medium.

Niedziela, TVP Kultura, 20:30, Plac Zbawiciela

Beata i Bartek są małżeństwem na dorobku. Mają dwóch synów i dużo planów na przyszłość, spośród których najważniejszym jest zakup mieszkania. Aby zaoszczędzić pieniądze, rezygnują z wynajmowanego lokalu i wprowadzają się do matki Bartka. Ta nie darzy synowej sympatią, poucza ją i strofuje. Nie szczędzi też złośliwości synowi. By odreagować, małżonkowie snują się po kondygnacjach swojego przyszłego bloku. Tymczasem deweloper bankrutuje i wychodzi na jaw romans Bartka. Beata popada w depresję, a w końcu decyduje się na desperacki krok.

Zobacz także:

Prognoza pogody na weekend

10 sposobów na ożywienie nudnej ściany

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-03 17:41:47

co za beznadzieja! a wy po cholere przepisujecie program z gazety? coraz bardziej beznadziejne "artykuly" tu wklejacie, zamiast przepisywac zywcem wszystko z innym gazet, wysilcie sie troche bo pewnie nie tylko ja zaczne czytac jakis ciekawszy portal dla kobiet...a konkurencje macie spora

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-03 13:03:33

To od teraz w telewizji są tylko 3kanały?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-03 13:39:36

przynajmniej nie biorą z hbo i innych takich , bo nie każdy je ma. ; ]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-03 09:44:22

żywcem zerznięte z gazety.. po co Wy to piszecie? jakby ludzie czytać nie umieli..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-03 12:52:11

a mi się to przydaje, bo nie kupuję gazet z programem tv :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1