Filmowy przewodnik weekendowy

21 Grudnia 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!

Polowanie na druhny

Sobota, TVP 1, 22:40, Jak ugryźć 10 milionów, komedia kryminalna

Nicholas `Oz` Oseransky mieszka wraz z żoną na przedmieściach Montrealu. W nowym sąsiedzie z przeciwka rozpoznaje chicagowskiego gangstera, Jimmy`ego Tudeskiego, ukrywającego się przed zemstą Janniego Gogolaka. Sophie nakłania męża, by wydał Jimmy`ego mafii. Liczy na nagrodę. W Chicago Nicholas godzi się na współpracę z mafią, przygotowującą plan wyeliminowania Tudeskiego. Stawką w gangsterskich rozgrywkach jest 10 milionów dolarów. Tymczasem jego żona nawiązała współpracę z Tudeskim.

Sobota, TVP 2, 22:15, Ruiny, horror

Amy i Stacy spędzają wakacje w meksykańskim Cancun w towarzystwie Jeffa i Erica. Pod koniec pobytu poznają Niemca Mathiasa i jego greckiego kolegę Dimitria. Ci proponują im wycieczkę do Coba, w którym można obejrzeć ruiny świątyni Majów. Podczas eskapady okazuje się, że Mathias poszukuje zaginionego brata i jego dziewczyny. Podróżni zostają zaatakowani przez Indian. Uciekając przed napastnikami, znajdują schronienie wśród ruin. Komnata, w której Majowie składali ofiary, jest porośnięta winoroślą. Roślina okazuje się groźniejsza niż tubylcy.

Sobota, TVN, 20:00, Polowanie na druhny, komedia

Bez względu na etniczny charakter wesela John i Jeremy przestrzegają sprawdzonego już zresztą wielokrotnie mechanizmu zostania gośćmi weselnymi, polegającego na poznaniu i poderwaniu kobiety podekscytowanej samą myślą o małżeństwie. U schyłku kolejnego udanego sezonu weselnego Jeremy dowiaduje się, że córka ministra skarbu ma wyjść za mąż, co zapewne stanie się wydarzeniem towarzyskim roku. John i Jeremy niezwłocznie gromadzą szczegółowe informacje oraz identyfikują druhny panny młodej, Claire i Glorię, które zamierzają uwieść.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz