Filmowy przewodnik weekendowy

23 Listopada 2013

Oto streszczenia najciekawszych filmów!

 Miłość i inne używki

Sobota, TVP1, 21:25, Miłość i inne używki, komedia

Uwodziciel Jamie Randall zaczyna pracę jako przedstawiciel koncernu farmaceutycznego. Ma za zadanie nakłonić lekarzy do przepisywania pacjentom określonych lekarstw. Szef podpowiada Jamiemu, że przekonanie doktora Knighta do oferty wystarczy, by inni lekarze poszli w jego ślady. Przedstawiciel koncernu robi wszystko, by dotrzeć do doktora. Pewnego dnia Jamie poznaje pacjentkę Knighta, cierpiącą na chorobę Parkinsona Maggie Murdock, w której się zakochuje. W tym czasie rynki farmaceutyczne podbija nowy specyfik o nazwie viagra.

Sobota, TVP 2, 22:15, Liberator II, film sensacyjny

Agent służb specjalnych, Travis Dane, zostaje wykluczony z zespołu nadzorującego produkcję nowego typu broni atomowej. Niezrównoważony emocjonalnie mężczyzna postanawia się zemścić. Stojąc na czele grupy uzbrojonych ludzi, porywa pociąg i w jednym z jego wagonów organizuje komputerowe centrum dowodzenia. Przejmuje także kontrolę nad tajnym programem wojskowym. Za pomocą nowoczesnego satelity może zniszczyć planetę. Dysponując taką siłą, domaga się okupu. Komandos Casey Ryback, specjalista od walki z terroryzmem, staje do walki z szaleńcem.

Sobota, TVN, 21:55, Sex Story, komedia romantyczna

Przyjaciele, Emma i Adam, spotykają się po latach rozłąki. Niebawem okazuje się, że wciąż łączą ich bliskie relacje. Spędzają romantyczną noc. Oboje obawiają się, że kontakty seksualne odbiją się niekorzystnie na ich przyjaźni. Postanawiają zawrzeć układ, w którym związek seksualny oparty jest na braku jakichkolwiek zobowiązań. Wkrótce zdają sobie sprawę z tego, że dotrzymanie obietnicy jest niełatwe.

Sobota, Polsat, Kevin sam w domu, komedia sensacyjna

Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-23 16:38:29

re: Filmowy przewodnik weekendowy

Kevin sam w domu !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-23 09:45:25

re: Filmowy przewodnik weekendowy

Coraz bliżej święta ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Domi
(Ocena: 5)
2013-11-23 07:17:57

re: Filmowy przewodnik weekendowy

Już leci Kevin?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1