Filmowy przewodnik weekendowy

02 Listopada 2013

Spędź sobotę i niedzielę w gronie filmowych i serialowych bohaterów!

miss agent

Sobota, TVP 2, 22:20, Wrogowie publiczni, Dramat kryminalny

Stany Zjednoczone, rok 1933. John Dillinger, warunkowo zwolniony z więzienia po 9 latach pozbawienia wolności, uwalnia kilku więźniów z zakładu karnego w Michigan City w Indianie. Po pobycie na farmie zbiegowie - Harry `Pete` Pierpont, Homer van Meter i Ed Shouse, postanawiają przenieść się do Chicago. Tam razem z Dillingerem dokonują serii napadów na banki. Są nieuchwytni, a policja jest bezsilna.

Sobota, TVN, 21:55, Miss Agent II: uzbrojona i urocza, Komedia kryminalna

Agentka Gracie Hart, która sprytem, urodą i umiejętnościami udaremniła zamach na uczestniczki konkursu miss piękności, stała się najsławniejszą twarzą FBI. Przyniosło jej to więcej szkód niż korzyści. Popularność uniemożliwiła jej wykonywanie upragnionego zawodu. Gracie wycofuje się z działalności operacyjnej i zajmuje się promowaniem pozytywnego wizerunku FBI w mediach. Kiedy porywacze uprowadzają parę jej najlepszych przyjaciół, Gracie postanawia wkroczyć do akcji wbrew zakazom przełożonych.

Sobota, Polsat, 21:55, Nagi peryskop, Komedia

Dowództwo marynarki Stanów Zjednoczonych odbiera niepokojące meldunki. Związek Radziecki sprzedaje do krajów Trzeciego Świata okręty podwodne z napędem atomowym, które w rękach terrorystów lub szaleńców mogą stać się dla Ameryki śmiertelnym niebezpieczeństwem. Aby zbadać, czy któryś z nich mógłby przedrzeć się przez amerykańską obronę wybrzeża, admirał inicjuje gry wojenne. Misję powierza idealnemu komandorowi, Dodge`owi. Przydzielił mu do dyspozycji zardzewiałą łódź podwodną i mało rozgarniętych podkomendnych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz