Filmowy przewodnik weekendowy

29 Grudnia 2012

W sobotę i niedzielę warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!

TV

Sobota, TVP 1, 20:15, Agent XXL II, komedia sensacyjna

Malcolm Turner, który jako "Mamuśka" rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne, zatrudnia się w charakterze niani i gosposi w domu Toma Fullera. Podejrzewa go o zaprojektowanie wirusa komputerowego otwierającego dostęp do tajnych akt rządowych. "Mamuśka" roztacza troskliwą opiekę nad żoną oraz trójką dzieci Toma. Jako gosposia ma pełne ręce roboty - sprząta, gotuje i dba, by rodzeństwo nie zapominało o licznych obowiązkach. Oprócz tego śledzi poczynania pana domu.

Sobota, TVP 2, 22:05, Szklanką po łapkach, komedia

Victoria Dahl ginie podczas interwencji skierowanej przeciwko sadystycznemu generałowi Rancorowi. Po piętnastu latach od tamtej tragedii do akcji wkracza piękna i dzielna córka Victorii, agentka Barbara Dahl. Zostaje jednak porwana przez Rancora, który, jak się okazuje, ocalał. Teraz zamierza przejąć władzę nad światem. Szaleńca może powstrzymać tylko były tajny agent WD-40, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Sobota, TVN, 20:00, Bardzo Dziki Zachód, western

Prezydent Stanów Zjednoczonych wybiera dwóch nieznających się agentów rządowych. Ich zadaniem będzie ochrona głowy państwa przed zamachem ze strony szalonego dr. Lovelessa. Człowiek ten był niegdyś powszechnie szanowanym naukowcem i wojskowym, ale w wyniku wypadku został trwale okaleczony. Nieszczęście stało się przyczyną obłędu, a ten zrodził plan zamordowania prezydenta za pomocą mechanicznej tarantuli. Agenci przyjmują zlecenie i, wraz z asystentką, podejmują próbę odnalezienia i unieszkodliwienia naukowca.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

freak
(Ocena: 5)
2012-12-29 20:42:35

Samotny mężczyzna na TVP Kultura dziś o 20.20 - rewelacja !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pocahontas
(Ocena: 5)
2012-12-29 00:59:24

Nie wypisaliście moim zdaniem najlepszego w ten weekend filmu, który będzie leciał na tv4 o 20:00 w sobotę "Dom dusz". Powalająca obsada: Meryl Streep, Antonio Banderas, Winona Ryder, Glenn Close, Jeremy Irons.. To piękna, długa, wzruszająca opowieść o losach pewnej rodziny. Wspaniałe kino, szczerze polecam! Zapraszam na najlepsze filmy na cały tydzień na moim blogu co tydzień, wpiszcie w google: pocahontas recenzuje. Miłego weekendu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
MONIKA
(Ocena: 5)
2012-12-29 16:31:27

Popieram! Super film. Pewnie niektórym będzie się trochę dłużył, ale spore grono go doceni. Świetny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1