Filmowy przewodnik weekendowy

22 Grudnia 2012

Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w sobotę i niedzielę!

Cameron Diaz Holiday

Sobota, TVP1, 20:20, To znowu Ty, komedia romantyczna

Marni, młoda specjalistka w branży PR, wraca do rodzinnego domu, by poznać narzeczoną brata. Ze zdumieniem odkrywa, że wybranką Willa jest Joanna, jej prześladowczyni z czasów szkolnych. Dziewczyna postanawia pokazać światu prawdziwą twarz przyszłej bratowej - zimnej i wyrachowanej kobiety, która widzi przyjemność w dręczeniu innych. Nieoczekiwanie okazuje się, że również matka Marni, Gail, musi zmierzyć się z dawnym wrogiem, czyli ciotką Joanny, Ramoną.

Sobota, TVP2, 22:35, Stay Alive, horror

Znajomi zamordowanego nastolatka znajdują u niego grę komputerową. Gdy ją uruchamiają, są proszeni o przeczytanie modlitwy. Po wypowiedzeniu jej ostatnich słów dowiadują się, że podpisali na siebie wyrok śmierci. Przyjaciele biorą to za chwyt reklamowy, ale następnego dnia okazuje się, że chłopak, który zginął w wirtualnym świecie, został zabity w taki sam sposób. Hutch, Abigail, Swink, October i Phineus zdają sobie sprawę, że na ucieczkę jest za późno. Pozostają im próba rozszyfrowania gry i walka z Krwawą Hrabiną.

Sobota, TVN, 20:00, Holiday, komedia romantyczna

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.

Sobota, TVN, 22:50, Słodki listopad, melodramat

Nelson jest pracownikiem firmy reklamowej. Sensem jego życia są kolejne sukcesy w pracy. Podczas egzaminu na prawo jazdy poznaje uroczą Sarę. Przez oszustwo Nelsona dziewczyna nie zdaje egzaminu. Będzie mogła ponownie ubiegać się o dokument dopiero za 30 dni, a ona nie może tak długo czekać. Sara żąda, aby Nelson w ramach zadośćuczynienia przez miesiąc był jej kierowcą. Wspólna przejażdżka sprawia, że świat Nelsona się zmienia. Praca i kariera przestają zajmować pierwsze miejsce w jego życiu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-23 11:33:02

jude law

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-22 20:56:28

słodki listopad

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2012-12-22 13:42:51

holidy- najlepszy film jaki oglądałam z tematyką świąteczną, gorąco polecam , naprawdą jest warto!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-22 11:26:25

Holiday

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1