Filmowy przewodnik weekendowy

01 Grudnia 2012

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!

moja macocha jest kosmitką

Sobota, TVP 1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 26

Zdesperowany mężczyzna, Haas, zabija sędzię i lekarkę opiniującą w prowadzonych przez nią sprawach. Bromski, Lucyna i Puchała sprawdzają wszystkich skazanych, którym mogło zależeć na śmierci kobiet. Tymczasem Haas usiłuje odnaleźć byłą żonę i córkę. Okazuje się, że ma sądowy zakaz zbliżania się do rodziny. Mężczyzna dociera do byłej teściowej. Więzi ją i bije, chcąc w ten sposób zdobyć adres byłej żony. Policjanci trafiają na akta Haasa. Jadą do domu jego teściowej, gdzie dowiadują się, że mężczyzna ma zamiar zabić byłą żonę.

Sobota, TVN, 20:00 Życie od kuchni, komedia romantyczna

Kate jest nadzwyczaj surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Uwielbia tę pracę i dlatego poświęca się jej bez reszty. Kobieta zostaje jednak poddana życiowej próbie. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość, że musi zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Na dodatek w restauracji pojawia się nowy, bardzo energiczny kucharz, Nick, który wzbudza w Kate ambiwalentne uczucia. Kobiecie nie pozostaje nic innego, jak zmienić podejście do życia i pracy.

Sobota, TVN, 22:10, Gruby i chudszy, komedia

Genialny profesor chemii, Sherman Klump, prowadzi zajęcia na uniwersytecie. Z powodu tuszy i monstrualnego wyglądu jest onieśmielony i zagubiony, ma również kłopoty z funduszami na prowadzone przez siebie badania. Jedyną szansą jest zainteresowanie władz uczelni opracowywaną właśnie genetyczną metodą odchudzania. Przy okazji Klump ma nadzieję oczarować Carlę Purty, studentkę, w której się zakochał. Próbuje na sobie eliksir testowany na świnkach morskich. Eksperyment działa. Ale prócz figury zmienił się również charakter profesora.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-01 20:45:27

poprawka 21:45

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-01 20:44:29

a na tvn7 około 21:30 ? też fajny film!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-01 12:02:10

życie od kuchni świetny film. Na pewno obejrzę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-01 00:58:31

Brakuje bardzo ciekawej propozycji filmowej "Huragan" - oparta na faktach historia boksera, którzy mimo braku wystarczających dowodów został skazany za morderstwo. Wstawiali się za nim m.in Bob Dylan czy Muhammad Ali, lecz po wielu latach w więzieniu pomógł mi ktoś inny. Zapraszam na mój blog, co tydzień robię przegląd najlepszych filmów na cały tydzień, wpiszcie w google: pocahontas recenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1