Filmowy przewodnik weekendowy

03 Listopada 2012

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!

Sweet november

Sobota, TVP 1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 22

W salonie kosmetycznym zostaje zabita kobieta. W tym samym czasie w salonie przebywała jej przyjaciółka, bogata bizneswoman. Policja odkrywa skomplikowane relacje między obiema paniami. Prawnik i doradca kobiety interesu, a także jej kochanek, był kiedyś związany z ofiarą. Policja szuka dowodów świadczących na niekorzyść mężczyzny. Ola podsuwa Bromskiemu inny trop - być może zabita zginęła przypadkiem, a faktycznie to bizneswoman była celem zabójcy.

Sobota, TVN, 21:20, Mumia – Grobowiec cesarza Smoka, przygodowy

Rick O`Connell i jego małżonka mają przewieźć do Chin klejnot. Na miejscu okazuje się, że ich syn Alex, zamiast uczyć się w bibliotece, prowadzi wykopaliska archeologiczne. Chłopak odkrywa grobowiec pierwszego władcy Chin. Przed ponad 2 tys. lat cesarz Han, zwany Smokiem, chciał stać się nieśmiertelny. Sprowadził czarownicę, która rzuciła na niego klątwę i zmieniła go wraz z armią w posągi. Zaklęcie traci moc w 1946 r. pod wpływem wydarzeń, w które zamieszany jest Alex wraz z rodzicami i wujem. Tylko oni mogą ochronić ludzkość przed cesarzem.

Sobota, TVN, 21:55, Dziewczyna z moich koszmarów, komedia romantyczna

40-letni Eddie Cantrow za namową ojca dochodzi do wniosku, że najwyższa pora na ustatkowanie się i ożenek. Gdy pewnego dnia spotyka Lilę, jest pewien, że urocza blondynka to kobieta, z którą powinien spędzić resztę życia. Po sześciu tygodniach znajomości Eddie i Lila biorą ślub. Niestety, w trakcie podróży poślubnej do Meksyku czar pryska. Małżonka okazuje się nieznośna, kłótliwa i ma osobliwe upodobania seksualne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Eddie poznaje sympatyczną Mirandę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 17:09:02

Słodki listopad

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-03 15:53:49

KAŻDY MAKIJAŻ 50 ZŁ, KATOWICE, 501-661-742 !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-03 10:46:22

Mumia ma byc na TVP 1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1