Filmowy przewodnik weekendowy

27 Października 2012

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!

Kiler

Sobota, TVP 1, 20:25, Komisarz Alex, odc. 21

Młody mężczyzna uwodzi i rozkochuje w sobie bogate kobiety, następnie morduje je i kradnie ich kosztowności. Kluczem do schwytania zabójcy mogą być zeznania jednej z niedoszłych ofiar, która usiłowała popełnić samobójstwo. Niestety, kobieta leży w szpitalu i nie chce wyjawić tożsamości uwodziciela. By zdobyć informacje, Lucyna zostaje podstawiona jako pacjentka. Wkrótce niedoszła samobójczyni przerywa milczenie.

Sobota, TVP1, 21:20, Skarb narodów: Księga tajemnic, film przygodowy

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.

Sobota, TVP2, 22:05, Prawo zemsty, thriller

Clyde Shelton jest przykładnym mężem i ojcem. Pewnego dnia jego żona i córka zostają brutalnie zamordowane. Zabójcy zostają szybko schwytani. Sprawę dostaje młody, ambitny prokurator, Nick Rice. Proponuje on jednemu z podejrzanych złagodzenie wyroku w zamian za zeznania przeciwko wspólnikowi. Po latach człowiek, który uniknął kary, zostaje zabity. Do morderstwa przyznaje się Clyde Shelton. Daje też do zrozumienia Rice`owi, że tylko on może powstrzymać go przed kolejnymi desperackimi działaniami.

Sobota, TVN, 21:55, Step Up 3D, film muzyczny

Luke nie potrafi wyobrazić sobie życia bez tańca. Stary magazyn, w którym mieszka, uczynił mekką dla tancerzy ulicznych z całego świata. Pod nazwą `House of Pirates` grupa utalentowanych młodych ludzi ćwiczy z zapałem, by wziąć udział w międzynarodowych zawodach. Zwycięstwo pozwoliłoby Luke`owi spłacić długi. By tego dokonać, grupa musi pokonać odwiecznych rywali - `House of Samurai`. Wśród tancerzy jest Natalie, w której Luke się zakochuje. Dziewczyna skrywa sekret, który może zniszczyć rodzące się uczucie i zaprzepaścić szansę na zwycięstwo.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 17:23:56

a ja jutro caly dzien w robocie do 24 :( i tak co weekend , a w tygodniu nie lepiej bo do 22. wykoncze sie :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 16:53:53

PRAWO ZEMSTY - oglądajcie, jest suuuper !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 16:51:31

prawo zemsty-pooolecam !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 12:20:05

Podziemny krąg! najlepszy film!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 11:13:33

oo fajne !:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-27 09:41:35

ale dóół !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1