Filmowy przewodnik weekendowy

20 Października 2012

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!

jennifer lopez wedding planner

Sobota, TVP 1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 20

Pewien bogaty biznesmen zostaje porwany. Podczas próby ukrycia go ginie przypadkowy świadek. Porywacze muszą zmienić miejsce przetrzymywania zakładnika. Policji udaje się ustalić, że dom, w którym miał być uprowadzony biznesmen, należy do krewnego jego byłego ochroniarza. Wkrótce funkcjonariusze trafiają na ślad żony porwanego. Kobieta nie chce współpracować; gromadzi pieniądze na okup. Śledczy odkrywają zaskakującą prawdę.

Sobota, TVN, 21:20, Skarb narodów, przygodowy

Od sześciu pokoleń rodzina Benjamina Franklina Gatesa wytrwale poszukuje skarbu templariuszy. Ben Gates trafia na pewien ślad. Otóż mapa prowadząca do skarbu została ukryta, jako niewidzialny zapis, na odwrocie Deklaracji Niepodległości. Nie tylko Gates jest w posiadaniu tej cennej informacji. Wie o niej również jego groźny przeciwnik, chciwy Ian Howe. Ben postanawia wykraść pilnie strzeżony dokument, a tym samym pokrzyżować plany rywala.

Sobota, TVN, 21:55, Evan Wszechmogący, komedia

Bóg potrzebuje pomocnika, który mógłby zrealizować jego plan. Wybór pada na prezentera wiadomości w stacji telewizyjnej, Evana Baxtera, który został wybrany do Kongresu. Baxter na początku kariery naraża się ekologom i Stwórcy, popierając ustawę nieprzychylną środowisku. Wkrótce Evan zaczyna otrzymywać tajemnicze przesyłki, w których znajdują się antyczne narzędzia ciesielskie i drewno. W końcu Bóg informuje przerażonego śmiertelnika o nadchodzącym potopie i nakazuje mu zbudować arkę, w której zgromadzi pary wszystkich żyjących gatunków.

Sobota, TVN Siedem, 19:30, Frankie i Johnny, komediodramat

Frankie pracuje jako kelnerka w greckiej restauracji. Mając na koncie kilka nieudanych związków i bolesnych rozstań, nie myśli o szukaniu partnera. Miłość jednak znajduje ją sama. W barze pojawia się nowy kucharz, były więzień, który postanawia uporządkować życie. Johnny bez pamięci zakochuje się we Frankie. Kobieta odrzuca jego zaloty, pamiętając o przykrych doświadczeniach z poprzednimi mężczyznami. Johnny nie daje za wygraną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-20 11:56:32

poprawcie skarb narodów z tbn na tvp :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1