Filmowy przewodnik weekendowy

29 Września 2012

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!

czas honoru

Sobota, TVP 1, 20:25, Komisarz Alex, odc. 17

W hotelu zostaje zastrzelony dziennikarz śledczy, pracujący nad sprawą nielegalnej utylizacji odpadów toksycznych. Jedynym świadkiem morderstwa jest niewidoma telefonistka, która słyszała głos zabójcy. Policja próbuje ustalić, kto może być zabójcą, ale nie ma dowodów. Tymczasem morderca czyha na życie telefonistki. Komisarz Bromski i Ola zbliżają się do siebie.

Sobota, TVP2, 22:05, Stan gry, thriller

W waszyngtońskim metrze młoda kobieta ginie pod kołami pociągu. Wiadomość o śmierci dziewczyny jest wstrząsem dla kongresmana Stephena Collinsa. Ofiara była jego asystentką oraz kochanką. Doświadczony dziennikarz śledczy Cal McAffrey otrzymuje od przełożonej, Cameron Lynne, pozwolenie na zbadanie podejrzanej historii. Zadanie staje się dla dziennikarza kłopotliwe, bo Collins jest jego przyjacielem, a w trakcie śledztwa na światło dzienne wychodzą zaskakujące fakty i intrygi sięgające szczytów władzy.

Sobota, TVN, 21:40, Step Up II, film muzyczny

16-letnia Andie po śmierci matki trafia pod opiekę jej przyjaciółki, Sary. Ku rozczarowaniu opiekunki Andie nie radzi sobie w szkole, całą uwagę i energię skupiając na tańcu, który wypełnia jej życie i marzenia. Dziewczyna większość czasu poświęca na próby, ćwiczenia oraz pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets. Gdy Sarah postanawia odesłać podopieczną do ciotki, do Teksasu, kolega Andie namawia Sarę, by dziewczyna spróbowała dostać się do renomowanej szkoły tańca.

Sobota, Polsat, 20:05, Noc w muzeum, komedia sensacyjna

Larry Daley chciałby stać się autorytetem dla swojego 10-letniego syna Nicka. Mężczyzna postanawia szukać pracy w Muzeum Historii Naturalnej. Zostaje zatrudniony jako nocny stróż. W muzeum co noc eksponaty ożywają. Larry musi radzić sobie m.in. z gigantycznym dinozaurem, grupką Hunów, miniaturowymi kowbojami i starożytnymi Rzymianami. Otuchy dodaje mu Teddy Roosevelt, który wygłasza przemowy. Larry szybko uczy się odpowiedzialności i wreszcie staje się dla syna wymarzonym ojcem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-29 20:07:07

skroc.pl/5580 idealne na jesień!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-29 15:41:26

chłopaki nie płaczą :) uważam ten film za najlepszą polską komedię :D muszę obejrzeć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-29 02:25:06

Chłopaki nie płaczą! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-29 13:32:58

zdecydowanie! Maciej Stuhr dobry na każdą okazję! ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1