Filmowy przewodnik weekendowy

11 Sierpnia 2012

Jeśli sobotni i niedzielny wieczór zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!

Zatańcz ze mną

Sobota, TVP2, 22:40, Kapitan Corelli, dramat wojenny

II wojna światowa, wioska Argostolion na greckiej wyspie Kefalinia. Wśród żołnierzy Mussoliniego jest kapitan Correlli. Młody Włoch zakochuje się w pięknej Pelagii. Między dwojgiem ludzi rozkwita uczucie. Początkowo mężczyzna traktuje wojnę jak egzotyczną przygodę. Gdy społeczeństwo greckie postanawia walczyć z okupantami, organizując ruch oporu, Correlli przechodzi przemianę. Terror i bezsens wojennej pożogi każą kapitanowi stanąć po stronie Greków. Tymczasem z frontu wraca narzeczony Pelagii, Mandras.

Sobota, TVN, 20:00, Zatańcz ze mną, komedia romantyczna

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis Szkoła tańca panny Mitzi. Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

Sobota, TVN, 22:10, Kasamowa, komedia sensacyjna

Charlie Sheen i Chris Tucker występują w niesamowicie szybkiej i powalająco śmiesznej komedii o drobnym kanciarzu, który w ciągu jednej nocy z mroków anonimowości wzbija się na szczyty sławy, kiedy podczas ucieczki z więzienia zostaje fałszywie oskarżony o zamordowanie policjantów. Wszyscy chcą jego głowy, a jedyną osobą, która może mu pomóc, jest zblazowany dziennikarz telewizyjny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-11 09:45:13

"Oświadczyny po irlandzku" do dla Matthew Goode'a, warto to obejrzeć, niesamowicie elektryzujący aktor :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-11 09:59:34

zgadzam się ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1