Filmowy przewodnik weekendowy

14 Lipca 2012

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!

Filmy

Sobota, TVP 1, 20:20, Wróg publiczny, thriller polityczny

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów sprawia, że staje się ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa. Dean zostaje głównym podejrzanym o brutalne morderstwo, wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest tajemniczy Brill - były pracownik służb wywiadowczych.

Sobota, TVN, 20:00, Okrucieństwo nie do przyjęcia, komedia romantyczna

Pewna piękna kobieta utrzymuje się z ...rozwodów, ma już ich kilka na swoim koncie. Niestety ostatnią sprawę rozwodową prawnik przeprowadził na jej niekorzyść. Marylin Rexroth (Catherine Zeta-Jones) postanawia zemścić się na zdolnym adwokacie. Planuje go omotać, potem wyjść za niego i w końcu rozwieść się, na bardzo niekorzystnych dla niego warunkach.

Sobota, Polsat, 15:50, Supertata, komedia

Sonny Koufax mimo trzydziestki na karku nadal zachowuje się jak nastolatek. Jego brak dojrzałości przejawia się praktycznie na każdym kroku, o czym zdążyli się już wielokrotnie przekonać jego najbliżsi przyjaciele i dziewczyna. Pewnego dnia do drzwi mieszkania Sonny`ego puka pięcioletni chłopczyk, który podaje się za syna współlokatora Koufaksa, Kevina. A ponieważ ten wyjechał do Chin, Sonny`emu nie pozostaje nic innego, jak tylko zająć się małym, co w praktyce okazuje się najtrudniejszym zadaniem w jego życiu.

Sobota, Polsat, 20:00, Jak ugryźć 10 milionów II, komedia sensacyjna

Jimmy Tudeski, uważany niegdyś za jednego z najgroźniejszych przestępców Ameryki, przeistoczył się w gospodynię domową, a do ulubionych zajęć zalicza odkurzanie i hodowlę kurczaków. Jego niegdysiejszy wspólnik, Nicholas "Oz" Oseransky, żyje w ciągłym strachu, czekając na zemstę bandytów, którym kilka lat wcześniej ukradli miliony dolarów. Wkrótce sprawdzają się jego obawy. Z więzienia wychodzi mafioso obwiniający Tulipana o śmierć syna, a jego ludzie porywają żonę Oza. Ten udaje się po pomoc do Jimmy`ego, doprowadzając do niego gangsterów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-14 17:37:32

Smaki lipca brzmi ciekawie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-14 12:34:48

Szukasz dobrych kosmetyków? A może ręcznie robionej biżuterii? To zapraszam na kambreeze.oz.pl gdzie za grosze znajdziesz kosmetyki najdroższych firm takich jak dior, lancome czy yves saint loren!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-14 18:40:56

yves sain loren hahahahahahahaha, padłam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-14 18:44:32

brakuje jeszcze ,guczi' :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1