Filmowy przewodnik weekendowy

07 Lipca 2012

Po aktywnym tygodniu każdemu należy się chwila relaksu przed telewizorem. Mamy kilka filmowych propozycji.

Kino

Sobota, TVP1, 20:20, Miasto śmierci, thriller

Dziennikarka Lauren Adrian zajmuje się sprawą morderstw dokonywanych na młodych kobietach w meksykańskim mieście Juarez. Spotyka redaktora lokalnej gazety Alfonsa Diaza, byłego narzeczonego i współpracownika. Oboje angażują się w śledztwo. Kobieta poznaje Evę, pracownicę fabryki wykorzystującej tanią siłę roboczą. Dziewczyna zostaje napadnięta i zgwałcona, ale udaje jej się przeżyć. Z pomocą dziennikarzy próbuje odszukać napastników. W dotarciu do prawdy przeszkadzają im policja, prawnicy i mieszkańcy miasteczka.

Sobota, TVP2, 23:25, Wizerunek mordercy, thriller

W Seattle dochodzi do zabójstw młodych kobiet. Zeznania świadków wskazują, że ofiary przed śmiercią były widziane w towarzystwie starszego mężczyzny. Głównym podejrzanym jest bywalec klubów nocnych, Adrian Cross, prawnik i biznesmen, z łatwością nawiązujący kontakty z młodymi kobietami. Cross zostaje aresztowany. Do śledztwa włącza się dr Hanna Carras, ekspert w dziedzinie psychologii kryminalnej, która ma sporządzić portret psychologiczny zabójcy. Jej wizyty w areszcie budzą fascynację osobą oskarżonego.

Sobota, TVN, 20:00, Ogłaszam was Chuckiem i Larrym, komedia

Dwaj nowojorscy strażacy Chuck i Larry są serdecznymi przyjaciółmi. Larry kiedyś uratował życie Chuckowi, a teraz Chuck ma okazję, by mu się odwdzięczyć. Z powodu skomplikowanych procedur Larry nie może zapisać polisy ubezpieczeniowej dzieciom, może natomiast to zrobić na rzecz partnera życiowego. Aby zabezpieczyć dzieci Larry`ego, mężczyźni postanawiają zawrzeć fikcyjny związek małżeński. Kłopoty zaczynają się, gdy urzędnicy ubezpieczeniowi sprawdzają, jak się małżeństwu wiedzie. Mężczyźni muszą udowodnić im, że nie są oszustami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-07 19:17:08

Kiedy przestaje Ci zależeć dostajesz wszystko.Lalka Chacky,Lalka Chacky,Lalka Chacky.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chacky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopcówTutaj wpisz treść komentarza do Filmowy przewodnik weekendowy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-07 11:11:52

Piękna i szalona... kocham ten film :-) ;D;***

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1