Filmowy przewodnik weekendowy

30 Czerwca 2012

Zobacz, co oprócz transmisji finału Euro przygotowały dla nas największe stacje telewizyjne.

TV

Sobota, TVP1, 15:55, Bananowy doktor, odc. 7, serial komediowy

Hank i Jill zaczynają się spotykać. Zostają zaproszeni na przyjęcie w domu pacjentki Hanka, pani Newberg. W czasie przygotowań do przyjęcia domownicy i pracownicy pani Newberg zaczynają chorować. Dzięki pomysłowości Hanka udaje się zdiagnozować chorobę i zapobiec epidemii.

Sobota, TVN, 20:00, Pamiętnik, melodramat

Stary mężczyzna czyta chorej na alzheimera kobiecie pamiętnik, którego treścią są dzieje niezwykłej miłości. Opowieść zaczyna się w Północnej Karolinie w latach 40. XX w. Do miasteczka Seabrook przyjeżdża na wakacje pochodząca z zamożnej rodziny 17-letnia Allie Hamilton. Poznaje Noaha Calhouna, który pracuje w miejscowej fabryce. Choć pochodzą z różnych światów, zakochują się w sobie. Sprzeciw rodziców Allie i wybuch wojny stają się przyczyną ich rozstania. Po latach znowu się spotkają.

Sobota, TVN, 22:30, Podróż przedślubna, komedia romantyczna

Ben wybierał się do Savannah, by poślubić ukochaną Bridget Cahill. Samolot, którym miał lecieć, rozbił się na lotnisku. Udało mu się wyjść cało z opresji i przy okazji uratować jedną z pasażerek, Sarę. W dalszą drogę wyruszyli razem, nie korzystając z linii lotniczych. Wydaje się, że wszystko ich dzieli. On jest zorganizowanym pracownikiem agencji reklamowej, ona była hostessą, tancerką i sprzedawczynią. Podróż z Sarą okaże się jednak największym życiowym wyzwaniem mężczyzny i postawi pod znakiem zapytania jego małżeństwo.

Sobota, Polsat, 20:00, Rycerze z Szanghaju, komedia sensacyjna

Chon Wang i Roy O`Bannonidąc śladami mordercy ojca Chona, trafiają do wiktoriańskiej Anglii, gdzie odkrywają spisek, mający na celu uśmiercenie całej rodziny królewskiej. Próbują zapobiec przewidywanym zamachom, a przy okazji dokonać prywatnej zemsty na mordercach. W poszukiwaniach bardzo pomocna okazuje się siostra Chona - Lin.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-01 09:50:49

na Pamiętniku płakałam jak bóbr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-01 01:26:02

Pamiętnik :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-30 10:25:02

zdecydowanie Pamiętnik :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1