Filmowy przewodnik weekendowy

23 Czerwca 2012

Po aktywnym tygodniu każdemu należy się chwila relaksu przed telewizorem. Mamy kilka filmowych propozycji.

Pod słońcem Toskanii

Sobota, TVP1, 20:20, Armageddon, film katastroficzny

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, równa powierzchnią Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry\'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.

Sobota, TVN, 20:00, Wredne dziewczyny, komedia

16-letnia Cady całe dotychczasowe życie spędziła w Afryce. Teraz państwo Heron przeprowadzają się do Ameryki, do miasteczka niedaleko Chicago. Cady przekonuje się, że w tutejszej szkole panują nie mniej bezwzględne zasady niż w afrykańskiej dżungli. Królową szkolnych korytarzy jest Regina George, przewodząca grupie dziewczyn mających największe powodzenie. Przynależność do elity jest marzeniem każdej nastolatki. Cady nie zamierza poddawać się presji otoczenia. W konflikt między Reginą i jej rywalką angażuje się cała szkoła.

Sobota, TVN, 22:00, Honey, komedia romantyczna

Honey Daniels czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy. W dzień uczyła tańca dzieci, w nocy pracowała jako barmanka. I w końcu zdarza się szansa „jedna na milion” w postaci wpływowego magnata muzycznego...

Sobota, Polsat, Ja, szpieg, film sensacyjny

Tajny rządowy samolot, niewykrywalny dla radarów, zostaje skradziony przez handlarza bronią. Narodowe Biuro Bezpieczeństwa powierza misję jego odzyskania agentowi Aleksowi Scottowi. W akcji ma wziąć udział wielokrotny mistrz wagi ciężkiej, Kelly Robinson. Bokser jest zachwycony nową rolą, zupełnie jednak nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń, jakie niesie powierzone mu zadanie. Jego niefrasobliwość jest dla odpowiedzialnego Scotta nie do zniesienia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 09:55:48

Zawsze płaczę na Under the tuscan sun.Główna bohaterka w końcu odnalazła szczęście,ale nie jak to zwykle bywa miłość w NYC tylko radość życia i wspaniałych ludzi w miejscu,w którym by się tego nigdy nie spodziewała..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 13:47:22

Uwielbiam ten film :) Wiem, że jest mnóstwo lepszych, że to nie arcydzieło, ale bardzo pozytywnie mnie nastraja :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 14:34:23

bardzo fajny jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 08:51:21

po co nam filmy, skoro codziennie żyjemy under the TUSKan sun...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 09:13:59

hahahaha ale suchar

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 02:51:20

Wredne dziewczyny !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 15:38:03

nigdy mi się nie znudzi :) bo mimo że to tylko amerykańska komedia dla nastolatek, to w bardzo prosty sposób niesie bardzo ważne przesłanie. no i uwielbiam Rachel McAdams ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 19:04:50

ja teeeeeeż uwielbiam Rachel !!! :)) Prześliczna, i z Ryan'em Goslingiem byli taką piękną parą... :( Jego kocham, ją uwielbiam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1