Filmowy przewodnik weekendowy

09 Czerwca 2012

W sobotę i niedzielę warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!

Seks w wielkim mieście

Sobota, TVP2, 22:30, Randki na zlecenie, komedia romantyczna

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka, Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.

Sobota, TVN, 20:00, Seks w wielkim mieście, komedia romantyczna

Akcja filmu koncentruje się na perypetiach czterech głównych bohaterek serialu o tym samym tytule. Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda rozwijają kariery zawodowe, dbają o związki i doświadczają radości macierzyństwa. Mieszkając na Manhattanie, kobiety bardziej niż kiedykolwiek zdają sobie sprawę, że prawdziwa przyjaźń jest nieoceniona.

Sobota, Polsat, 20:15, Mr. Deeds - milioner z przypadku, komedia

Longfellow Deeds jest uroczym i bardzo lubianym mężczyzną, mieszkającym w małej mieścinie w New Hampshire. Zarabia, prowadząc jedyną w mieście pizzerię, a dodatkowej popularności przysparza mu talent do układania i wygłaszania okolicznościowych wierszyków. Gdy nagle umiera jego wuj, potentat w dziedzinie mediów, okazuje się, że Deeds dziedziczy po nim majątek - 40 miliardów dolarów. Na niego spada też obowiązek przejęcia kontroli nad wielką korporacją.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-09 11:30:38

sex w wielkim mieście obowiązkowo :P i w niedzielę podstępne druhny :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-09 19:47:27

Nie umywa się do serialu. Właściwie to film jest głupkowaty :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-09 01:49:10

www.shinybox.pl/?ref=1a4017c Shiny Box to pudełko z pięcioma, przedpremierowymi, luksusowymi kosmetykami, do przetestowania dla Ciebie za DARMO!!! Polecam:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1