Filmowy przewodnik weekendowy

26 Maja 2012

Komedia, film romantyczny, a może horror – co w sobotę i niedzielę obejrzysz najchętniej?

Tylko mnie kochaj

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 13

Właściciel klubu nocnego ginie z ręki płatnego zabójcy. Komisarzowi Bromskiemu udaje się schwytać przestępcę. Następnego dnia zleceniodawca porywa Aleksa. Bromski dostaje ultimatum - albo wypuści zabójcę i wycofa oskarżenie, albo Alex zginie.

Sobota, TVP1, 21:20, Tylko mnie kochaj, komedia romantyczna

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.

Sobota, TVP2, 22:15, Agent XXL II, komedia sensacyjna

Malcolm Turner, który jako "Mamuśka" rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne, zatrudnia się w charakterze niani i gosposi w domu Toma Fullera. Podejrzewa go o zaprojektowanie wirusa komputerowego otwierającego dostęp do tajnych akt rządowych. "Mamuśka" roztacza troskliwą opiekę nad żoną Toma oraz trójką dzieci. Jako gosposia ma pełne ręce roboty - sprząta, gotuje i dba, by rodzeństwo nie zapominało o licznych obowiązkach. Oprócz tego śledzi poczynania pana domu.

Sobota, TVN, 23:50, Czas śmierci, horror

Pod wpływem alkoholu i narkotyków grupa znudzonych studentów postanawia ożywić trochę imprezę. Kiedy Lucy proponuje seans spirytystyczny, pozostali chętnie się godzą i znajdują nieużywaną część budynku. Po zorganizowaniu okrągłego stołu i innych spirytystycznych gadżetów, Lucy ostrzega pozostałych, aby, jeśli nawiążą kontakt, w żadnym wypadku nie przerywali seansu, i nie odrywali palców od szklanki umieszczonej pośrodku stołu. Seans rozpoczyna się, każdy z obecnych kładzie palce na szklance, szklanka zaczyna poruszać się w kierunku kartek (każda opatrzona literą alfabetu) umieszczonych na brzegu stołu, Tym samym literując słowo DJINN, oraz powtarzając ALL WILL DIE. Jeden z uczestników, Liam nie wytrzymuje napięcia i przerywa seans, tym samym zatrzymując wywołanego ducha uwięzionego w realnym świecie...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-26 13:36:20

Przeczucie- na prawdę warto obejrzeć, do samego końca świetny film :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-26 09:42:41

Przeczucie-fajny film:) a reszta już była 100 razy;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-26 00:15:29

ja niestety w tę sobotę muszę obejrzeć popiół i diament i człowieka z marmuru :((((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-26 01:31:22

Genialne, dlaczego 'niestety'?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1