Filmowy przewodnik weekendowy

19 Maja 2012

W ten weekend warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!

Ojciec panny młodej II

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 12

W podmiejskiej willi grupa młodych ludzi urządza spotkania erotyczne. Piotr, jeden z uczestników, przypadkowo trafia do szpitala. Dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Zdesperowany postanawia zemścić się na znajomych. Wkrótce giną dwie osoby. Czas działa na niekorzyść Bromskiego. Policja nie ma żadnego tropu, podczas gdy desperat szykuje kolejną zasadzkę.

Sobota, TVP1, 21:25, Król Artur, film historyczny

Twórcy filmu, opierając się na historycznych źródłach, przyjęli hipotezę, że pierwowzorem mitycznego króla Artura był żyjący w V wieku n.e. rzymski dowódca Lucius Artorius Castus. Artur i jego drużyna, doborowy oddział kawalerii znany jako Rycerze Okrągłego Stołu, przez długi czas wiernie służą Rzymianom, choć sami Rzymianami się nie czują. Kiedy wreszcie po latach służby mogą wrócić do domów, zwierzchnicy zlecają im ostatnie zadanie. Trzeba wyprowadzić rodzinę cesarskiego dostojnika z terenów zajętych przez wojska saskie.

Sobota, TVP2, 22:15, Ojciec panny młodej II, komedia

George Banks często powtarza, że nienawidzi zmian. Tymczasem całe jego życie po raz kolejny zostaje wywrócone do góry nogami. Córka Annie i zięć Bryan powiadamiają rodziców, że będą mieli dziecko. Na wieść, że wkrótce zostanie dziadkiem, George wpada w panikę. Nie dopuszcza do siebie tej myśli, zachowuje się inaczej, zaczyna chodzić na siłownię, desperacko stara się zatrzymać uciekającą młodość. Staje się pełnym wigoru i siły mężczyzną, lecz pewnego dnia Nina oświadcza mężowi, że ona również jest w ciąży. George przeżywa kolejny szok.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-19 10:54:55

zapraszam na p-n-z.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1