Filmowy przewodnik weekendowy

05 Maja 2012

Sprawdź, które filmy i seriale warto obejrzeć w sobotę i niedzielę. Na pewno nie możesz przegapić Prawa Agaty!

Prawo Agaty

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 10, serial kryminalny

Barbara Odorowska znika w tajemniczych okolicznościach ze swojego mieszkania. Jej przyjaciółka jest pewna, że spotkało ją nieszczęście. Policja zastaje mieszkanie w nieładzie. Długo nie można odnaleźć ciała. Wkrótce znikają kolejne kobiety. Trop prowadzi do delikatesów "U Kopieckiej". Bromski ma przeczucie, że była właścicielka sklepu wie znacznie więcej, niż mówi.

Sobota, TVP1, 21:20, Taxi 3, komedia sensacyjna

Daniel i Emilian znowu powracają na nasze ekrany. Tym razem w stylu lepszym niż to było w części 2. Znowu mamy do czynienia z Azjatami tylko że tym razem bandyci przebrani są za mikołajów. Niemożność złapania od 8 miesięcy owych bandytów powoduje że Emilian cierpi na bezsenność i w ogóle nie zauważa zmian zachodzących w jego najbliższym otoczeniu. Daniel natomiast przeżywa kryzys swego związku, dziewczyna chce się od niego wyprowadzić ponieważ w garażu więcej nie będzie mieszkać. Zbliżają się święta a gang mikołajów jest nadal nieuchwytny...

Sobota, TVP2, 22:15, Samotność w sieci, melodramat

Ewa pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych i jest żoną przystojnego architekta Marka. Nie mają dzieci. Ewa pragnie zajść w ciążę, ale kolejna próba kończy się poronieniem. Małżonkowie oddalają się od siebie. Podczas podróży służbowej Ewa mija na dworcu w Berlinie Jakuba, polskiego genetyka pracującego w Niemczech. Obojgu spodobał się ten sam obraz na aukcji internetowej. Ewa postanawia porozmawiać w Internecie z nieznajomym o pseudonimie "eljot". Po długiej korespondencji decydują się na spotkanie w Paryżu.

Sobota, TVN, 21:45, Idealny facet dla mojej dziewczyny, komedia

Czołowa polska feministka, Klaudia Rojek, jest szefową Akademii Feministycznej "Wolna Polka". Szkoła ma problemy finansowe. Aby je rozwiązać, Klaudia planuje produkcję feministycznego filmu porno. W roli głównej planuje obsadzić instruktorkę sztuk walki, Lunę. Ekranowym partnerem dziewczyny zostaje kompozytor Kostek. Mężczyzna zakochuje się w Lunie od pierwszego wejrzenia. Jednak Lunę i Kostka dzieli bardzo wiele, a Klara nie zamierza zaakceptować ich związku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-05 10:59:42

gdzie można kupić tę czerwoną sukienkę, którą ma Kożuchowska na zdjęciu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-05 13:30:07

w stradivariusie sa podobne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1