Filmowy przewodnik weekendowy

28 Kwietnia 2012

Jeśli sobotni i niedzielny wieczór zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!

Prawo Agaty

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 9

Na łódzkim cmentarzu zamordowano kamieniarza. Aleksandra Rajska odkrywa, że okradziono grobowiec jej rodziny. Złodziej zabrał przedmiot, którym interesują się przedstawiciele tajnego bractwa i przybysz z Niemiec. Stary profesor początkowo pomaga w śledztwie, ale zostaje zamordowany. Teraz życie Aleksandry jest zagrożone. Żeby ochronić dziewczynę, Bromski i Alex muszą odnaleźć tajemniczą relikwię.

Sobota, TVP2, 22:20, Rób swoje, ryzyko jest twoje, komedia

Emil Baks, znany reżyser filmowy, z własnej woli poszedł do więzienia, by w odosobnieniu pracować nad scenariuszem dzieła życia. Na wolności przeszkadzały mu w tym cztery żony. W snuciu artystycznych wizji pomaga mu aktor, Lutek Star, który trafił do zakładu karnego przez przypadek. Niestety, Baks nawet w celi nie może zaznać spokoju. Artystów prześladują więźniowie - fanatyk dyscypliny \"Generał\", recydywista \"Mielona\" oraz rzeźbiarz figurek z chleba - \"Szczurek\". W końcu Emil i Lutek uciekają z więzienia.

Sobota, TVN, 21:45, Kiler-ów 2-óch, komedia

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-28 14:34:49

Kiler !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1