Filmowy przewodnik weekendowy

21 Kwietnia 2012

Po aktywnej sobocie i niedzieli każdemu należy się chwila relaksu, np. przed telewizorem. Mamy kilka filmowych propozycji.

Prawo Agaty

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 8, serial kryminalny

W parku zostaje znalezione ciało 12-letniej dziewczynki. Wkrótce policjanci dowiadują się o zaginięciu kolejnego dziecka. Trop prowadzi do profesora muzyki, który uczył dzieci gry na fortepianie. Podczas przeszukiwania domu nauczyciela Alex i Bromski znajdują w piwnicy tunel prowadzący do innej posesji i natrafiają na drugie zwłoki. Mordercą musi być profesor lub ktoś, kto stara się skierować na niego podejrzenia. Dzięki niezwykłemu węchowi i słuchowi Alex wpada na ślad zabójcy.

Sobota, TVP1, 21:25, Wanted. Ścigany, film sensacyjny

Księgowy Wesley Gibson mieszka w starej kamienicy tuż przy torach chicagowskiej kolejki. W pracy doświadcza nieustannych upokorzeń ze strony szefowej, a jego dziewczyna zdradza go. Gdy pewnego dnia Wesley kupuje kolejną porcję środków uspokajających, ktoś do niego strzela. Z opresji ratuje go atrakcyjna Fox. Niedoszła ofiara dowiaduje się, że poprzedniego dnia z rąk zamachowca zginął jego ojciec. Kobieta informuje go również, że jest on potomkiem najwybitniejszego egzekutora tajnego stowarzyszenia. Wesley trafia przed oblicze przywódcy Bractwa.

Sobota, TVP2, 22:22, Wyrolowani, komedia

Danny i Wheeler od kilku lat pracują razem przy promocji napoju energetycznego. Pewnego dnia, po prezentacji w szkole, panowie zastają auto służbowe na lawecie. Pertraktacje z funkcjonariuszami na nic się nie zdają, Danny i Wheeler próbują więc sami odzyskać wóz. Akcja kończy się na sali sądowej wyrokiem pozbawienia wolności. Dziewczyna Danny\'ego, prawniczka, ustala z sędzią, że zamiast więzienia skazani odbędą 150 godzin prac społecznych. Dwaj panowie trafiają do organizacji, która poszukuje tymczasowych opiekunów dla dzieci.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 14:57:41

prawo Agaty górąąąąą ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 13:07:02

Ogląda ktoś w ogóle te Prawo Agaty ?? Podobno miał być to hit na miare Magdy M. a jakoś nie wygląda ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 16:17:41

szmira

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 12:57:05

Komisarz Alex i Jeszcze Raz ! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1