Filmowy przewodnik weekendowy

31 Marca 2012

Jeśli sobotę i niedzielę zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!

Prawo Agaty

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 5

Robotnicy znajdują części ludzkiego ciała w kanałach. Bromski ma problem z ustaleniem tożsamości ofiary. Po szczegółowym badaniu szczątków okazuje się, że zamordowany to znany przestępca, który napadał na banki. Miesiąc wcześniej z jednego z nich skradziono dużą sumę pieniędzy. Podejrzanych nigdy nie schwytano. Bromski z Aleksem przyglądają się pracownikom banku. Trop prowadzi do Marty, samotnej kasjerki po rozwodzie.

Sobota, TVP1, 21:15, Miłość na wybiegu, komedia romantyczna

Julia Wejcher, mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości, marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa swojego chłopaka na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta - właścicielka zakładu fryzjerskiego, pomaga prowincjuszce zadomowić się w Warszawie. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w świat mody. W agencji poznaje fotografa, z którym Marlena wiąże wielkie nadzieje.

Sobota, TVP2, 22:20, Moja super eksdziewczyna, film SF

Od obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami Jenny Johnson zależą losy świata. Jednak choć G-Girl z łatwością ratuje Nowy Jork od katastrofy, marzy o domku z ogródkiem i mężu. Gdy spotyka idealnego mężczyznę, robi wszystko, by go w sobie rozkochać. Matt Saunders, początkowo zachwycony temperamentem dziewczyny, okazuje się za słaby na taki związek. Porzuca Jenny dla koleżanki z pracy. Wkrótce przekonuje się, jaką mocą dysponuje jego eksdziewczyna. Jedyną szansą na uniknięcie jej zemsty wydaje się odnalezienie profesora Bedlama.

Sobota, TVN, 21:30, To nie tak, jak myślisz, kotku!, komedia

Maria Morawska odkrywa, że mąż, Filip, zdradza ją. Postanawia się zemścić. Gdy wiarołomny neurochirurg wyjeżdża na sympozjum naukowe, ona i jej kochanek Boguś udają się na weekend do Grand Hotelu w Sopocie. Doktorowa nie podejrzewa, że mąż upatrzył sobie to samo miejsce na schadzkę z pielęgniarką Dominiką. Nie wie także, że jej towarzysz jest poszukiwanym przez policję przestępcą, uwikłanym w kradzież czterech milionów złotych. Mężczyznę ściga również oszukany wspólnik. Tymczasem doktora Morawskiego nęka fajtłapowaty asystent Jakub Bazyl.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-31 17:31:54

moja super eksdziewczyna, tylko ze względu na Umę Thurman :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-31 14:18:42

Opis głupkowatych seriali i filmów w dziale Kultura. To możliwe tylko w papilocie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-31 12:52:05

Hej mam pytanie czy w tym filmie Prima aprilis było coś tam że nastolatki byli na imprezie i ginęli jeden po drugim ?? To straszny film przerobił.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1