Filmowy przewodnik weekendowy

24 Marca 2012

W ten weekend warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!

Kochaj i tańcz

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, odc. 4, serial kryminalny

Dwaj przestępcy napadają na samochód więzienny. Próbują odbić przewożonego więźnia, Marka Kotysa, ale bezskutecznie. Wkrótce w jednej ze szkół baletowych kilkanaście dziewcząt i ich nauczycielka zostają wzięte jako zakładniczki. Córka prokuratora jest wśród nich. Grożąc bombą, szantażysta żąda uwolnienia z więzienia syna, którego wcześniej próbował uwolnić z konwoju. Komisarz Bromski i Alex muszą być bardzo ostrożni.

Sobota, TVP1, 21:15, Vicky Cristina Barcelona, komedia romantyczna

Dwie przyjaciółki przylatują do Barcelony. Rozsądna Vicky po wakacjach wychodzi za mąż za pracującego w wielkiej korporacji Douga. Pobyt w Barcelonie chce poświęcić na pisanie pracy magisterskiej. Cristina nieustannie poszukuje nowych wrażeń. Pewnego wieczoru podczas wernisażu wpada jej w oko pewien mężczyzna. Gdy ten zaprasza Amerykanki, by poleciały z nim do Oviedo, Vicky odmawia, lecz Cristinie plan wydaje się kuszący. Weekend spędzony wspólnie z Juanem Antoniem da początek znajomości, która wiele zmieni w życiu dziewczyn.

Sobota, TVP1, 23:00, American Psycho, horror

27-letni Patrick Bateman sprawia wrażenie człowieka, który osiągnął w życiu wszystko. Jego strój i styl życia dopracowane są w najdrobniejszym szczególe. Im usilniej jednak stara się on dopasować do świata odnoszących sukcesy finansistów z Wall Street, tym bardziej czuje się w nim zagubiony. I tym mniejszą ma kontrolę na swoimi chorymi skłonnościami, które paradoksalnie dają mu poczucie, że jego życie wreszcie nabiera sensu. Prowadzący śledztwo w sprawie o morderstwo detektyw Donald Kimball podejrzewa, że Patrick jest seryjnym mordercą.

Sobota, TVP2, 22:15, Przyjaźń!, komedia

Niemcy, rok 1989. Upadek muru berlińskiego jest niezwykłą szansą dla mieszkańców NRD, którzy do tej pory nie mogli wyjeżdżać za granicę. Tom i jego przyjaciel, Veit, postanawiają wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie od kilkunastu lat mieszka ojciec jednego z nich. Nieznający zachodniego świata młodzi mężczyźni lądują w Nowym Jorku, gdzie czeka ich bolesne zderzenie z rzeczywistością. Nie zważając na przeszkody, postanawiają przedostać się do San Francisco. Okazuje się, że nie wszystko jest takie proste, jak planowali.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-24 20:06:35

A ja TVP1 oglądam przez cały weekend ;P Sama się sobie dziwie, mają najlepsze filmy i seriale po 20:00- zawsze ten kanał kojarzył mi się z plebanią i wieczorynką a tu takie miłe zaskoczenie ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-24 14:31:17

Komisarz Alex a później Kochaj i Tańcz :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1