Filmowy przewodnik weekendowy

10 Marca 2012

Nie masz planów na weekend? Wieczór przed telewizorem nie musi być nudny! Wystarczy popcorn, lampka wina i dobre kino!

miłosne gierki

Sobota, TVP1, 15:05, Za jakie grzechy, komedia romantyczna

Ambitna i pełna energii Lucy Hill uwielbia życie na pełnych obrotach i nie wyobraża sobie funkcjonowania dającej jej wiele satysfakcji pracy w Miami. Bardziej niż na przyjaźniach zależy jej na posiadaniu luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kolejne zlecenie służbowe zmusza ją do przeniesienia się z ukochanej Florydy do cichego miasteczka w Minnesocie. Kiedy nawiązuje kontakty z jego mieszkańcami, odkrywa, że w życiu są ważniejsze rzeczy od kariery zawodowej i zarabiania pieniędzy. Wkrótce poznaje przystojnego Teda Mitchella.

Sobota, TVP1, 20:20, Komisarz Alex, serial kryminalny, odc. 2

Zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Przyczyna zgonu jest dość nietypowa jak na środek lata - denat zamarzł na śmierć. Rysy twarzy sugerują, że był obcokrajowcem. Na pobliskiej stacji benzynowej Bromski pyta o podejrzanych klientów. Pracownica obiecuje, że poinformuje komisarza, kiedy pojawią się dziwni meżczyźni w czerwonym busie. Wkrótce Marek i Alex dokonują makabrycznego odkrycia na wysypisku śmieci. W plastikowych workach są fragmenty ludzkich zwłok. Dzięki pomocy dziewczyny ze stacji Bromskiemu udaje się dotrzeć do opuszczonej fabryki.

Sobota, TVP1, 21:15, Randka w ciemno, komedia romantyczna

Studentka psychologii Majka Linde nie może dojść do siebie po rozstaniu z żonatym biznesmenem Cezarym. Przyjaciółki Majki zgłaszają ją do telewizyjnego programu "Randka w ciemno". Udział w nim bierze również Karol, z którym Majka poznała się w niefortunnych okolicznościach. Los sprawia, że Majka i Karol wygrywają tygodniowy rejs luksusowym jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. W wyprawie towarzyszą im przebojowa dziennikarka Kinga oraz kamerzysta. Podczas rejsu, zauroczony urodą i osobowością Majki, Karol postanawia zdobyć serce dziewczyny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-10 13:12:58

Randka w ciemno... bardzo fajny film , Nigdy nie mów nigdy w sumie też trudny wybór xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-10 13:06:55

ogladalam randke w ciemno i nie polecam,bardzo kiepski

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1