Filmowy przewodnik weekendowy

18 Lutego 2012

Jeśli sobotę i niedzielę zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!

biała masajka

Sobota, TVP1, 20:20, Next, film sensacyjny

Chris Johnson, magik z Las Vegas, potrafi przewidzieć przyszłość - najbliższe kilka minut. Dar ten jest jego przekleństwem. Jako dziecko musiał poddać się wielu bolesnym eksperymentom. Dlatego zmienił tożsamość i ukrywa się. Kiedy terroryści grożą zdetonowaniem bomby nuklearnej, agentka FBI próbuje namówić Chrisa do współpracy. Wierzy, że tylko on może uratować miliony ludzi. Ale on nie potrafi podjąć decyzji, tym bardziej że jego działanie może zagrozić kobiecie, którą Chris kocha.

Sobota, TVP2, 22:15, Ja cię kocham, a ty śpisz, komedia romantyczna

Samotna Lucy jest zakochana w przystojnym nieznajomym, którego widuje codziennie na stacji metra. Ratuje mu życie i przypadkowo zostaje uznana za narzeczoną Petera, który zapadł w śpiączkę. Przypada do gustu rodzinie ukochanego i zostaje poproszona, by spędziła z nimi święta. O umówionej porze Lucy zjawia się w luksusowej posiadłości. Tu poznaje brata Petera, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem Peter budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że ma narzeczoną, która uratowała mu życie.

Sobota, TVN, 20:00, Biała Masajka, melodramat

Pochodząca ze Szwajcarii Carola spędza wakacje z narzeczonym w Kenii. Pewnego wieczoru poznaje masajskiego wojownika Lemaliana. Jedno spojrzenie wystarczy, by kobieta uległa silnej fascynacji egzotycznym mężczyzną w tradycyjnym stroju plemienia Samburu. Gdy nadchodzi dzień powrotu do Europy, Carola postanawia pozostać w Afryce i odnaleźć wioskę Lemaliana. Wkrótce zostaje jego żoną i zaczyna nowe życie. Wierzy, że może stać się Masajką. Uczy męża sztuki miłości, a nawet otwiera w wiosce mały interes.

Sobota, Polsat, 20:05, Pojutrze, film SF

Klimatolog Jack Hall przeprowadził badania, które potwierdzają tezę o nadchodzeniu epoki lodowcowej. Oderwanie się od Antarktydy fragmentu pokrywy lodowej wywołuje serię kataklizmów. Na Hawajach szaleje huragan, Indie paraliżuje zamieć śnieżna, na Tokio spada gigantyczny grad, a Los Angeles zostaje zniszczone przez tornado. Jack stara się powiadomić Biały Dom o zbliżającej się klęsce żywiołowej, jednak nikt nie daje wiary jego diagnozom. Tymczasem Nowy Jork zalewa ogromna fala powodziowa. Niebawem następuje gwałtowny spadek temperatury.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-18 22:29:49

i jeszcze Bodyguard na tvn o 22:40

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-18 18:15:35

W "Białej Masajce" ten wojownik nazywał się Lketinga,przynajmniej w książce..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-18 14:42:29

Biała Masajka, mam nadzieję, że będzie równie interesująca jak książka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-18 12:24:49

Japan-SklepPl Polecam super ciuszki za grosze:))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-18 11:51:58

białą masajkę właśnie skończyłam czytać, więc chętnie obejrzę chociaż początek, a o 20:30 przełączę na next :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1