Filmowy przewodnik weekendowy

11 Lutego 2012

Jeżeli nie masz zamiaru wychodzić w weekend poza cztery kąty swojego ciepłego mieszkanka, sprawdź, co ciekawego można obejrzeć w telewizji!

Nie lubię poniedziałku

Sobota, TVP1, 20:20, Gang dzikich wieprzy, komedia

Kryzys wieku średniego dopada czterech kolegów: bankrutującego biznesmena Woody\'ego, dentystę Douga, hydraulika o pisarskich aspiracjach - Bobby\'ego, oraz maniaka komputerowego Dudleya. By jakoś temu zaradzić, postanawiają wyruszyć harleyami w podróż po Stanach Zjednoczonych. Podczas drogi zmagają się z wieloma problemami, które są niewielkie w obliczu tego, co dopiero ich czeka. Przed nimi bowiem spotkanie z prawdziwym gangiem harleyowców, którym mieszkańcy przedmieść nie przypadają do gustu.

Sobota, TVP2, 22:15, Gry weselne, komedia romantyczna

Rachel w dniu ślubu dostrzega piękną Luce, która zajmuje się przystrajaniem kościoła z okazji uroczystości. Pochłonięta ważnym dla niej dniem, nie zastanawia się nad wrażeniem, które wywarła na niej nieznajoma. Z czasem jednak okazuje się, że Luce uporczywie powraca do niej w myślach i wspomnieniach. Wkrótce Rachel zaprasza dziewczynę na obiad z zamiarem wyswatania jej z przyjacielem męża. Jednak Luce oświadcza, że jest lesbijką. Nieświadom uczuć żony Heck zachęca ją, by zaprzyjaźniła się z Luce.

Sobota, TVN, 20:00, Zatańcz ze mną, komedia romantyczna

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis \"Szkoła tańca panny Mitzi\". Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-11 20:52:50

Dla zainteresowanych, recenzja filmu "Siedem": nazachododedenu.blogspot.com/2012/02/9-siedem-grzechow-siedem-morderstw.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-11 05:34:18

a gdzie sa 'stare lwy' ?! genialny film, na tvn7 w sobote, polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-11 00:37:50

kocham moje buty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1