Filmowy przewodnik weekendowy

04 Lutego 2012

Film katastroficzny, komedia, a może melodramat – co tym razem obejrzysz najchętniej?

poznaj moich rodziców

Sobota, TVP1, 20:20, Armageddon, film katastroficzny

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, równa powierzchnią Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry\'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.

Sobota, TVP2, 22:30, Pizza z sercem, film obyczajowy

Zabawna opowieść o dwóch włoskich rodzinach, Prestolani i Montebello, które prowadzą konkurujące ze sobą restauracje w New Jersey. Konflikt między nimi ciągnie się od dawien dawna i wciąż jest starannie podsycany. Jak to się często zdarza, dzieci są ponad waśniami rodziców i wbrew ich woli zakochują się w sobie.

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj moich rodziców, komedia

Greg Focker, który zdobył przychylność ojca narzeczonej, Pam Byrnes, musi zdać pomyślnie jeszcze jeden egzamin. Rodzice Pam, były agent CIA Jack i jego zakochana w etykiecie żona Dina, mają poznać państwa Fockerów i spędzić z nimi weekend. Pełni obaw narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do rezydencji Fockerów. Niestety, przyszli teściowie nie robią najlepszego wrażenia. Rozalin i Bernie to byli hipisi z nietypowymi pasjami. Trudno więc podejrzewać, że zasadniczy państwo Byrnesowie polubią przyszłych teściów córki.

Sobota, Polsat, 20:05, Skazani na Shawshank, dramat psychologiczny

Film nominowany do Oscara aż w siedmiu kategoriach. Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda \"Reda\" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. To od niego Andy uczy się też, że w brutalnym świecie więziennej przemocy do końca nie wolno tracić nadziei, bo tylko ona pozwala przetrwać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 12:09:46

"Skazani na Shawshank" czy "Poznaj moich rodziców"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 12:15:06

no właśnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 12:26:46

Skazani na Shawshank!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 12:50:45

"Skazani ..." często leci na Polsat Film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-04 15:25:01

Pytanie... Shawshank!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1