Filmowy przewodnik weekendowy

28 Stycznia 2012

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

kogel mogel

Sobota, TVP2, 22:15, Ta jedyna, komedia romantyczna

Michael Blake, właściciel dobrze prosperującej firmy cateringowej, otrzymuje propozycję obsługi wesela Gail i Gordiego. Mężczyzna zakochuje się w pannie młodej, na domiar złego zaprzyjaźnia się z narzeczonym dziewczyny. Michael jest przekonany, że Gordie nie jest odpowiednim partnerem dla Gail. Musi podjąć decyzję, czy ujawnić uczucie, czy pozwolić, by ukochana poślubiła niewłaściwego mężczyznę.

Sobota, TVN, 20:00, Ostrza chwały, komedia

Chazz Michael Michaels i Jimmy MacElroy to dwaj najwyższej klasy łyżwiarze figurowi, którzy bardzo się nie lubią. Każde sportowe spotkanie jest dla nich okazją do niewybrednych żartów i obrzucania się wyzwiskami. Podczas mistrzostw świata zaczynają się bić na oczach milionów telewidzów. Zostają zdyskwalifikowani, pozbawieni medali i możliwości startowania w jakichkolwiek profesjonalnych zawodach. Trzy lata później trener, wykorzystując lukę w przepisach, postanawia sprowadzić dawnych mistrzów na lód, ale tym razem jako parę.

Sobota, TVN, 22:00, Quest, film sensacyjny

Bohaterem filmu jest sędziwy, choć wciąż sprawny Chris Dubois, który wspomina lata młodości. W latach 20. mieszkał w Nowym Jorku. Uciekając przed mafią, której łup przechwycił, trafił na statek płynący na Daleki Wschód, a potem w ręce lorda Edgara Dobbsa, dowódcy piratów. Dobbs poznał się na bokserskim talencie Chrisa, więc sprzedał go podstępem trenerowi wschodnich sztuk walki. Kilka miesięcy później Dubois stał się lokalną gwiazdą pojedynków toczonych za pieniądze.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-28 19:56:20

Sprawdzajcie co piszecie! Papilot gamoniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-28 16:10:02

kogel mogel nigdy sie nie zestarzeje:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-28 14:21:28

Sobota, TVN, 20:00, Ostrza chwały, komedia Sobota, TVN, 20:05, Liga niezwykłych dżentelmenów, film fantastyczny ciekawe jak to jest mozliwe durny papilocie, doprawdy zenada, takie pomylki u was zdarzaja sie zbyt czesto, wiec te artykuly pisza chyba dzieci z gimnazjum

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-28 00:24:48

Faktycznie same perełki :/ Szkoda bo w taki mróz to nawet impreza odpycha, teraz jeszcze TV...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1