Filmowy przewodnik weekendowy

21 Stycznia 2012

W sobotę i niedzielę komedie będą przeplatać się z thrillerami. Naprawdę jest w czym wybierać!

film na sobotę

Sobota, TVP1, 20:20, Szósty zmysł, thriller

Niezrównoważony psychicznie Vincent Gray włamuje się do domu psychiatry Malcolma Crowe\'a. Mężczyzna oskarża doktora o nieudzielenie mu pomocy, strzela do niego, po czym popełnia samobójstwo. Pod wpływem tej tragedii Crowe traci chęć do wykonywania zawodu. Jego uwagę zwraca jednak 8-letni Cole Sear, niezwykły chłopiec posiadający tzw. szósty zmysł. Mały widzi i słyszy umarłych, potrafi z nimi rozmawiać, ze szczegółami odtwarza wydarzenia z przeszłości. Lekarz postanawia pomóc dziecku przerażonemu swym darem.

Sobota, TVP2, 22:30, Miłość, kawa i pies, komedia romantyczna

Poznając Daphne, dziewczynę swoich marzeń, Charlie nie zdawał sobie sprawy, że będzie musiał walczyć o jej serce z psem o imieniu Babydoll. Gdy wydaje się, że Charlie nie zdoła pokonać zwierzaka, następuje zwrot w relacjach całej trójki. Charlie zaczyna lubić psa, dochodzi też do wniosku, że dziewczyna nie jest najważniejsza. Aby móc spędzać jak najwięcej czasu na zabawach z ulubieńcem, Charlie musi walczyć o utrzymanie związku z urażoną jego postępowaniem Daphne. W przeciwnym razie grozi mu utrata zarówno dziewczyny, jak i psa.

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj mojego tatę, komedia

Greg Focker stracił głowę dla Pam i jest gotów poprosić ją o rękę. Jednak dziewczyna woli, aby mężczyzna oświadczył się w tradycyjny sposób, czyli poprosił o jej rękę ojca. Jack Byrnes, nie mając wyboru, wybiera się poznać rodziców ukochanej. Na miejscu okazuje się, iż przyszły teść uważa, że nikt nie jest wystarczająco dobry dla jego córki. Żeby tego dowieść, poddaje Grega serii testów, a badanie za pomocą wykrywacza kłamstw, w piwnicy, jest tylko jednym z wielu. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem.

Sobota, Polsat, 22:15, Psychopata, thriller

Helen Hudson zajmuje się zawodowo przypadkami seryjnych morderców. Zna każdy zakamarek ich mrocznej psychiki. Kiedy na ulicach San Francisco pojawia się kolejny zbrodniarz, psycholog odmawia współpracy z policją. Od czasu gdy omal nie padła ofiarą jednego z tropionych przez siebie psychopatów, nie może poradzić sobie z obsesyjnymi lękami. W obawie przed atakiem zamyka się w domu, utrzymując kontakt ze światem za pomocą komputera. Gdy giną kolejne osoby, M. J. Monahan, inspektor z wydziału zabójstw, decyduje się zwrócić o pomoc do Helen.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 22:30:46

STOP ACTA! Ludzie, jeśli chcecie dalej swobodnie korzystać z internetu, wchodźcie na Google i sprawdźcie czym jest ACTA! To ustawa o CENZURZE internetu, która ma być w Polsce podpisana 26 stycznia. Nagłośnijcie sprawę! Piszcie o tym na facebooku, twitterze, na blogu, wszędzie! Jeszcze możemy to powstrzymać! Na przykład burzą w internecie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 12:26:08

Zazdroszczę czasu na oglądanie tv :O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 12:54:10

zazdrość - brzydka cecha.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 13:03:32

A na wpisywanie komentarzy na papilocie znalazłaś czas?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1