Filmowy przewodnik weekendowy

10 Grudnia 2011

Komedia, thriller, a może dramat wojenny – co w ten weekend obejrzysz najchętniej?

czego pragną kobiety

Sobota, TVP1, 20:20, E=mc2, komedia

Max jest świetnie zapowiadającym się doktorem filozofii. Jednak praca naukowa nie przynosi kokosów, więc musi dorabiać na boku. Pisze na zamówienie prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie. Jedną z jego klientek zostaje Stella, studentka pedagogiki i dziewczyna gangstera. Dość prosta sytuacja komplikuje się, gdy Max zakochuje się w Stelli, a "Ramzes" postanawia awansować w hierarchii społecznej i zdobyć tytuł doktora filozofii. Tematem jego pracy dyplomowej ma być paradoks kłamcy.

Sobota, TVP2, 22:15, Białe piaski, thriller

Na pustyni w Nowym Meksyku policja znajduje ciało elegancko ubranego mężczyzny trzymającego w ręku pistolet. Tuż obok stoi walizka, a w niej pół miliona dolarów w gotówce. Nikt w okolicy nie przyznaje się do znajomości ze zmarłym. Szeryf Ray Dolezal rozpoczyna śledztwo. Jego żona zaniepokojona jest jego coraz większym zaangażowaniem, tymczasem on czuje, że nareszcie zabije nudę, która go do tej pory trawiła. Wkrótce odkrywa nieznany wcześniej świat handlarzy bronią. Z przerażeniem stwierdza, że stał się obiektem zainteresowania FBI.

Sobota, TVN, 20:00, Czego pragną kobiety, komedia

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata - kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.

Sobota, Polsat, 23:00, Sypiając z wrogiem, dramat obyczajowy

Laura i Martin są małżeństwem od czterech lat. Z pozoru wszystko między nimi dobrze się układa. Okazuje się jednak, że Martin jest chory psychicznie. Żonę traktuje jak zdobycz, która musi być mu absolutnie posłuszna. Ma obsesję na punkcie porządku. Za najmniejsze uchybienie potrafi nie tylko zrobić awanturę, ale i dotkliwie pobić Laurę. Pewnego dnia kobieta ucieka z domu. Finguje własną śmierć, zmienia nazwisko i wygląd. Poznaje Bena i chce zacząć nowe życie. Martin wpada na jej trop.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-27 12:26:41

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-11 15:29:29

polecam II część "Jeniec: jak daleko nogi poniosą". bardzo wzruszający, oglądałam już z 5 razy i nigdy mi sie nie nudzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-10 10:51:31

I dzis na TVN jest ``Ze śmiercią jej do twarzy `` Bardzo fajny i śmieszny film,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-10 16:55:54

łał. po raz 80ty? :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1