Filmowy przewodnik weekendowy

03 Grudnia 2011

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

american pie wedding

Sobota, TVP1, 20:20, Kariera Nikosia Dyzmy, komedia

Nikoś Dyzma jest człowiekiem obdarzonym rzadkim talentem: potrafi wygłaszać niezwykłe mowy pogrzebowe. Żyje z tego całkiem dobrze. Pewnego dnia trafia na dyplomatyczny raut. Tam jakiś gbur oblewa go trunkiem. Wściekły Nikoś wywołuje awanturę, a osłupiałe VIP-y patrzą, jak nikomu nieznany młodzian obrzuca stekiem wyzwisk samego wicepremiera. Jeszcze tego samego wieczoru po mieście rozchodzi się wieść: jest ktoś, kto ma takie plecy, że nikogo się nie boi. W ten sposób Nikoś rozpoczyna wędrówkę na sam szczyt politycznej i finansowej kariery.

Sobota, TVP2, 22:20, W doborowym towarzystwie, komedia

51-letni Dan Foreman jest szefem działu reklamy jednego z największych magazynów sportowych. Po reorganizacji firmy Dan traci kierownicze stanowisko, a jego bezpośrednim przełożonym zostaje o wiele młodszy Carter Duryea, cudowne dziecko biznesu, błyskawicznie wspinające się po szczeblach kariery. Dzieli ich nie tylko wiek, ale także wizja promowania magazynu. Jest jednak coś, co ich łączy. Obaj mają kłopoty rodzinne.

Sobota, TVN, 20:00, Miss Agent II: Uzbrojona i urocza, komedia kryminalna

Kontynuacja przeboju kinowego z 2000 roku, którego bohaterką jest agentka FBI, Gracie Hart. Sława, jaką osiągnęła dzięki akcji przeprowadzonej podczas wyborów Miss USA, w konsekwencji przyniosła jej więcej złego niż dobrego. Jako tajny agent FBI raczej nie ma szans na kolejne sukcesy, bowiem stała się zbyt "medialna". Ma więc do wyboru albo zająć się pracą biurową, albo, korzystając z popularności, zostać maskotką FBI. Kiedy jednak porywacze uprowadzają parę jej najlepszych przyjaciół, wbrew zakazom przełożonych postanawia wkroczyć do akcji.

Sobota, TVN, 22:20, American Pie: Wesele, komedia

Jim Levenstein i Michelle Flaherty chcą, by ich ślub wywarł niezapomniane wrażenie na przyjaciołach i rodzinie. Okazuje się jednak, że spełnienie tego marzenia nie będzie łatwe. Jim niepokoi się, czy zostanie zaakceptowany przez przyszłych teściów. Jego złe samopoczucie pogłębia świadomość braku umiejętności tanecznych. Przyjaciele, na których pomoc liczył, nie tylko nie rozwiewają dręczących go wątpliwości, lecz zamiast brać udział w przygotowaniach do ślubu, planują dowcipy na wieczór kawalerski.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-27 12:35:49

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-04 23:40:16

jeniec: jak daleko nogi poniosą najlepszy film wojenny jaki widzialam! za kazdym razem jak go ogladam to rycze...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-03 18:25:02

kariera nikosia dyzmy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-03 14:10:33

Jeniec: jak daleko nogi poniosą bardzo dobry film. Polecam! Za tydzień pewnie będzie druga część. Nie przepadam za tematyką wojenną, ale ten jest naprawdę dobry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-03 13:32:19

american pie!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1