Filmowy przewodnik weekendowy

19 Listopada 2011

Film sensacyjny, komedia, a może ulubiony serial – co w ten weekend obejrzysz najchętniej?

stare wygi

Sobota, TVP1, 20:20, Air Force One, film sensacyjny

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Marshallowi udało się ukryć w zamieszaniu, lecz stanął przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.

Sobota, TVP2, 22:20, Stare wygi, komedia

Dan i Charlie to partnerzy biznesowi i zarazem najlepsi przyjaciele, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Mężczyźni stoją u progu największego sukcesu zawodowego. Pewnego dnia ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Niespodziewanie muszą zająć się siedmioletnimi bliźniakami, owocem przygody Charliego z Vicki. Mężczyźni starają się, jak mogą, ale ich sposoby postępowania z dziećmi prowadzą do licznych katastrof. Lekcja rodzicielstwa uświadamia im, co jest w życiu najważniejsze.

Sobota, TVN, 21:45, Kobiety pragną bardziej, komedia romantyczna

Wielowątkowa opowieść o sercowych perypetiach kilku par mieszkających w amerykańskim Baltimore. Gigi i Marry mają już dość chodzenia na randki i pragną stworzyć prawdziwe związki. Beth chciałaby, aby jej chłopak w końcu się oświadczył. Janine i Ben przeprowadzają się do wymarzonego domu. Bohaterowie szukają spełniania i miłości, jednak każdy z nich robi to na swój sposób.

Sobota, Polsat, 20:05, Prawdziwe kłamstwa, komedia sensacyjna

Harry Tasker jest tajnym agentem, zajmuje się zwalczaniem terroryzmu nuklearnego. Ze względów bezpieczeństwa utrzymuje profesję w tajemnicy przed bliskimi. Gdy jest pochłonięty kolejną sprawą - rozpracowywaniem grupy terrorystów, którzy przemycają broń nuklearną z terenów byłego Związku Radzieckiego, zaniedbywana żona flirtuje ze sprzedawcą samochodów podającym się za tajnego agenta. Harry, odkrywszy romans, usiłuje odzyskać Helen. Podstępem sprowadza ją do hotelu. Ich spotkanie zostaje przerwane przez terrorystów, którzy porywają małżonków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-19 16:30:28

"Stare wygi"- POLECAM!;D Naprawdę świetny film, byłam na nim w kinie. Cały czas się śmiałam;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-19 10:26:00

Kobiety pragną bardziej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-19 00:28:47

ha! w końcu pierwsza:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-19 08:21:19

ha! co nas to obchodzi ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-19 08:22:15

no właśnie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1