Filmowy przewodnik weekendowy

12 Listopada 2011

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

wyznania zakupoholiczki

Sobota, TVP1, 20:20, Wyznania zakupoholiczki, komedia romantyczna

Rebecca mieszka w Nowym Jorku z najlepszą przyjaciółką, Suze. Uwielbia ubrania i dlatego wydaje na nie wszystkie pieniądze. Obsesja kupowania ściśle wiąże się z marzeniem o pracy w elitarnym piśmie poświęconym modzie. Przez przypadek Rebecca zostaje zatrudniona w magazynie finansowym, którego redaktorem naczelnym jest zniewalająco przystojny Luke Brandon. Odpowiedzialna za rubrykę z poradami dziewczyna szybko zdobywa sympatię czytelników i staje się popularna. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli.

Sobota, TVP1, 22:15, Superzioło, komedia

Silas uprawia zioła w domowym laboratorium. Po tragicznej śmierci przyjaciela, Ivory'ego, postanawia go uczcić, dodając do sadzonek jego prochy. Przed egzaminami na wyższą uczelnię Silas i Jamal przez przypadek palą to samo superzioło. Wtedy ukazuje im się duch Ivory'ego, który obiecuje, że pomoże im zdać testy. Obydwaj zdobywają maksymalną liczbę punktów i dostają się na Uniwersytet Harvarda. Ich zwyczaje wywołują na uczelni chaos, ale zioło pomaga im pokonać przeszkody. Niestety, zapasy magicznego specyfiku zaczynają się kurczyć.

Sobota, TVN, 21:50, Miss Agent, komedia sensacyjna

Morderca, ukrywający się pod pseudonimem Obywatel, informuje organizatorów konkursu piękności, że tuż przed jego finałem podłoży bombę. Bezskutecznie polujące na terrorystę FBI postanawia umieścić wśród finalistek agentkę, która udaremni zamach. Problem w tym, że wytypowana do tej roli Gracie Hart uważa konkursy za idiotyczny wymysł. Otrzymawszy jednak rozkaz, musi go wykonać. Do tajnej misji zostaje zwerbowany również stylista Victor Melling. Ma dokonać niezwykłej przemiany Gracie z agentki-chłopczycy w zjawiskową królową piękności.

Sobota, Polsat, 20:05, Parasol bezpieczeństwa, komedia kryminalna

Hank i Earl mają jedną wspólną cechę: departament policji miasta Los Angeles zrezygnował z ich usług. Po publicznej aferze, w której obaj brali udział, Hank zmuszony jest przyjąć pracę w prywatnej agencji ochrony jako podrzędny "glina do wynajęcia". Ku swemu zdumieniu i rozpaczy za partnera dostaje przyczynę swego zawodowego upadku, Earla. Jednak nawet w tak niesprzyjających warunkach można wytropić poważne przestępstwa. Dwaj nieudacznicy trafiają na ślad skomplikowanej operacji przemytniczej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-15 22:40:20

wyznania były super :) do weekendu jeszcze kawalek, więc jutro poluję na szóstą część pottera na hbo2 wieczorem :) taki kinowy hit na osłodzenie środku tygodnia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-12 19:15:29

a co z BOSKIM CHILLOUTEM na Polsacie w Sobote? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-12 17:46:30

antekxd.gliteruje.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-12 12:07:49

zapraszam na :codzienna-paranoja.blogspot. com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-12 11:08:23

Dziewiąte wrota do królestwa cienia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-12 10:45:57

Wyznania Zakupoholiczki! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-12 07:58:43

wyznania zakupoholiczki TAK moj nr 1 na ten weekend

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1