Filmowy przewodnik weekendowy

05 Listopada 2011

Na najbliższy weekend stacje telewizyjne proponują widzom porządną dawkę komedii!

american pie 2

Sobota, TVP1, 20:20, Transporter III, film sensacyjny

Były komandos, a obecnie kurier do zadań specjalnych, Frank Martin, otrzymuje najtrudniejsze zlecenie w dotychczasowej karierze. Człowiek nazwiskiem Johnson powierza mu nietypową przesyłkę, którą okazuje się Walentyna, córka ważnego ukraińskiego urzędnika. Zadaniem Franka jest bezpiecznie przewieźć ją z Marsylii do Odessy, nie zadając przy tym zbędnych pytań. Kurier wyrusza w pełną zaskakujących zdarzeń podróż, która obfitować będzie w pościgi oraz starcia z gangsterami.

Sobota, TVP2, 22:20, American Pie II, komedia

Rozterki nastolatków związane z inicjacją seksualną. Po pierwszym roku w college'u cztery pary postanawiają wynająć dom na plaży i ponownie spróbować zakazanego owocu. Kevin, Jim, Stifler, Oz oraz ich dziewczyny - Nadia, Michelle, Vicky oraz Heather, stają do walki płci. Wydaje się, że to płeć piękna jest górą. Wśród śmiesznych sytuacji niewiele jest prawdziwego seksu. Mimo wszystko nazwano ten film podręcznikiem dla nastolatków, jak pójść do łóżka.

Sobota, TVN, 21:50, Ja cię kocham, a ty z nim, komedia

Dan Burns jest mężczyzną, który po śmierci żony z poświęceniem samotnie wychowuje dzieci. Podczas dorocznego zjazdu rodziny Burnsów następuje przełom w jego dotychczasowym życiu. Dan poznaje piękną Marie pracującą w miejscowej księgarni. Wkrótce mężczyzna i kobieta zaczynają być sobie bliscy. Pewnego dnia Burns odkrywa, że Marie spotyka się z kimś innym. Dowiaduje się, że jest to jego brat - Mitch.

Sobota, Polsat, 20:00, Showtime, komedia

Detektyw Mitch Preston i patrolowy Trey Sellars występują razem w programie na żywo o pracy policji. O ile jednak Sellars dwoi się i troi, by świetnie wypaść na ekranie, o tyle Preston robi wszystko, by zaprezentować się jak najgorzej. Dokładnie na odwrót niż w rzeczywistości. Producentka telewizyjna wychodzi wprost ze skóry, żeby zmusić Mitcha do współpracy, co w efekcie jeszcze bardziej go usztywnia. As policji wygląda więc na popisowego nudziarza i fajtłapę. Kiepski patrolowy, a zarazem dobry aktor, przedstawia się widowni jak Rambo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-05 10:33:14

tam jest blad konedia romantyczna miasto nadzi i serial czas honoru sa na tym samym kanale i praktycznie o tej samej porze, 10 min rożnicy... ;pp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-05 01:39:15

1st! & American Pie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-05 07:30:51

stupid

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1