Filmowy przewodnik weekendowy

29 Października 2011

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!

film na weekend

Sobota, TVP1, 20:20, Quantum of Solace, film sensacyjny

James Bond postanawia pomścić ukochaną Vesper, zabijając wszystkich ludzi powiązanych z tajemniczą organizacją, która odpowiada za jej śmierć. Międzynarodowa grupa przestępcza "QUANTUM" lekceważy działania brytyjskich i amerykańskich służb wywiadowczych, zmyślnie zacierając ślady, czym kompromituje agentów. Bondowi towarzyszy piękna i zmysłowa Camille. Oboje mają swoje powody, aby odpowiedzialni za śmierć ich najbliższych zostali zgładzeni. W końcu Bond i Camille udają się na pustynię, gdzie dochodzi do ostatecznej konfrontacji.

Sobota, TVN, 21:50, Życie od kuchni, komedia romantyczna

Kate jest nadzwyczaj surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Uwielbia tę pracę i dlatego poświęca się jej bez reszty. Kobieta zostaje jednak poddana życiowej próbie. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość, że musi zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Na dodatek w restauracji pojawia się nowy, bardzo energiczny kucharz, Nick, który wzbudza w Kate ambiwalentne uczucia. Kobiecie nie pozostaje nic innego, jak zmienić podejście do życia i pracy.

Sobota, Polsat, 15:30, Zakochani, komedia romantyczna

Zosia nie ma problemów ze zdobywaniem wielbicieli - natura obdarzyła ją darem łamania męskich serc i dziewczyna skwapliwie z niego korzysta. Kolejną ofiarą uwodzicielki jest bogaty przedsiębiorca, Alfred Bobicki. Choć ten ulega urokowi Zosi, ją coraz bardziej interesuje inny mężczyzna. Dziewczyna chce jednak wybadać, czy nowy obiekt zainteresowania jest wystarczająco zamożny. Nie przypuszcza, że Mateusz jest jej męskim odpowiednikiem - utrzymankiem polującym na bogate, spragnione czułości kobiety.

Sobota, Polsat, 21:55, Sposób na blondynkę, komedia romantyczna

Życiowy nieudacznik Ted nie może zapomnieć o najpiękniejszej dziewczynie ze szkoły - Mary. Ich jedyna planowana wspólna randka na balu maturalnym nie doszła do skutku. Niecodzienny wypadek sprawił, że Ted trafił do szpitala. Tymczasem Mary wyjechała z rodzicami na Florydę. Po czternastu latach mężczyzna postanawia odnaleźć ukochaną z młodości. Wynajmuje w tym celu prywatnego detektywa. Ten spotyka Mary i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. O względy atrakcyjnej blondynki stara się również Tucker. Ted musi zacząć działać sam.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-30 09:29:41

maska! film dziecinstwa!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-29 11:41:10

"Zycie od kuchni" swietny film :) !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-29 09:54:20

Osobiście mam dosyć tych beznadziejnych komedii.Obejrzałabym sobie coś z dreszczykiem,ew jakiś psychologiczny,cały czas jakies beznadziejne komedyjki i polskie seriale robione pod jedno kopyto.Polska telewizja schodzi na psy.Mogliby puscić coś dla całej rodziny.; (

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1