Filmowy przewodnik weekendowy

15 Października 2011

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

tylko mnie kochaj

Sobota, TVP1, 20:20, Indiana Jones i ostatnia krucjata, film przygodowy

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.

Sobota, TVP2, 21:35, Tylko mnie kochaj, komedia romantyczna

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.

Sobota, TVN, 21:40, Znów mam 17 lat, komedia

Mike O'Donnell jest sfrustrowanym mężczyzną w średnim wieku. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, nie potrafi on nawiązać kontaktu z dorastającymi dziećmi, a praca nie daje mu satysfakcji. Coraz częściej żałuje decyzji, którą podjął w ostatniej klasie liceum - zamiast kontynuować karierę sportową, postanowił na stałe związać się z dziewczyną. Pewnego dnia ratując życie tajemniczemu mężczyźnie, wpada do rzeki. Po wypadku okazuje się, że znów ma siedemnaście lat. Mike postanawia wrócić do szkoły i na nowo pokierować życiem.

Sobota, Polsat, 20:00, Gliniarz z Beverly Hills II, komedia sensacyjna

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napadła na salon jubilerski. Śledztwo w tej sprawie prowadził kapitan Bogomil. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 19:43:42

Żnin:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 19:23:25

Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam spędzić ten wieczór na szałowej wrocławskiej domówce - nie przed telewizorem !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 10:03:53

Tylko mnie kochaj , to już się opatrzyło. Ciągle te same filmy poszczają...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 08:55:48

oo jaa i to wole impreze;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 08:55:10

Tylko mnie kochaj oo jaa jakie to fajne;] .. hym ale i to wole impreze!:]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1