Filmowy przewodnik weekendowy

01 Października 2011

Jak co tydzień wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

legalna blondynka 2

Sobota, TVP1, 22:25, Miłość z przedszkola, komedia romantyczna

Ludo pracuje dla popularnego tabloidu. Nie przepuszcza żadnej okazji, by zdobyć sensacyjne informacje z życia gwiazd. Podczas przyjęcia zaręczynowego boksera Władimira Kliczki i Yvonne Catterfeld Ludo staje się bohaterem skandalu. Sąd skazuje go za zakłócenie porządku na 300 godzin prac społecznych w przedszkolu. Mężczyzna trafia do ośrodka, którym zarządza znana mu z czasów szkolnych Anna. Niegdyś wyśmiewana przez niego, teraz mści się, zlecając najbardziej upokarzające zadania.

Sobota, TVP2, 22:15, Chłopaki nie płaczą, komedia sensacyjna

Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni. Opiekun dziewczyn zabiera więc figurkę z kolekcji wuja. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, by wykupić cenny przedmiot.

Sobota, TVN, 21:40, Legalna blondynka II, komedia

Opowieść o przygodach Elle Woods - blondynki, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Absolwentka Harvardu otrzymuje posadę w prestiżowej kancelarii prawniczej i doskonale sobie tam radzi. Wszyscy wróżą jej wielką karierę. Elle znalazła także miłość życia i wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak gdy dziewczyna dowiaduje się, że jeden z klientów kancelarii wykorzystuje matkę jej psa do testowania kosmetyków, nie waha się zaprotestować. W rezultacie traci pracę. Zdesperowana wyrusza do Waszyngtonu, by tam walczyć o prawa zwierząt.

Sobota, TVN, 23:40, Ring, horror

Wśród nastolatków krąży historia o taśmie wideo: kto ją obejrzy, po siedmiu dniach umiera, odebrawszy uprzednio telefoniczną zapowiedź. Dziennikarka Rachel Keller, podchodząca sceptycznie do sensacyjnych tematów, tym razem traktuje sprawę z powagą. W grupie zagrożonych nastolatków jest jej siostrzenica. Rachel odnajduje kasetę, ogląda nagranie, lecz nie umiera. Legenda głosi, że przeżywają ci, którzy pokażą materiał innej osobie. Kobieta uświadamia sobie, że widział go jej kilkuletni synek. Dziennikarka rozpoczyna walkę o ocalenie dziecka.

Sobota, Polsat, 20:00, Speed - niebezpieczna szybkość, film sensacyjny

Zdecydowany na wszystko szantażysta umieścił ładunek wybuchowy w autobusie miejskim. Eksplozja nastąpi, gdy prędkość pojazdu spadnie poniżej 50 mil na godzinę. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy jeden z jadących nim pasażerów - kryminalista - rani kierowcę autobusu. Za kierownicą siada młoda dziewczyna. Jest w stałym kontakcie z centrum kryzysowym. Do środka cały czas jadącego pojazdu przedostaje się policjant Jack Traven.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-01 11:47:18

Wygląda jak lalka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-01 10:42:56

W niedzielę tylko i wyłącznie Czas honoru :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-01 09:53:05

legalna blondynka 2 - mam zamiar obejrzeć ;d ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-01 01:24:18

Obejrzę sobie komedię romantyczną miłość z przedszkola. Bardzo fajna. Polecam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1