Filmowy przewodnik weekendowy

24 Września 2011

Jak co tydzień, specjalnie z myślą o Was, wybraliśmy najciekawsze filmy, które będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Układ warszawski

Sobota, TVP1, 20:20, Bez twarzy, thriller

Sean Archer, agent FBI, od lat żywi nienawiść do terrorysty Castora Troya, który zabił jego synka. Bandyta zostaje ciężko ranny, zapada w śpiączkę. Podłożył w nieznanym miejscu bombę, która ma wybuchnąć za sześć dni. By poznać lokalizację, Sean postanawia upodobnić się do Troya. Poddaje się operacji, podczas której zostaje mu przeszczepiona twarz kryminalisty. Gdy z powodzeniem odgrywa jego rolę, prawdziwy Troy budzi się w szpitalu. Jego ludzie zmuszają personel do przeprowadzenia kolejnej operacji plastycznej.

Sobota, TVP2, 22:05, Król Artur, film historyczny

Twórcy filmu, opierając się na historycznych źródłach, przyjęli hipotezę, że pierwowzorem mitycznego króla Artura był żyjący w V wieku n.e. rzymski dowódca Lucius Artorius Castus. Artur i jego drużyna, doborowy oddział kawalerii znany jako Rycerze Okrągłego Stołu, przez długi czas wiernie służą Rzymianom, choć sami Rzymianami się nie czują. Kiedy wreszcie po latach służby mogą wrócić do domów, zwierzchnicy zlecają im ostatnie zadanie. Trzeba wyprowadzić rodzinę cesarskiego dostojnika z terenów zajętych przez wojska saskie.

Sobota, TVN, 21:40, Norbit, komedia romantyczna

Norbit Albert Rice wychowywał się w domu dziecka zarządzanym przez pana Wonga. Tu zaprzyjaźnił się z Kate Thomas, która wkrótce została adoptowana, a Norbit padł ofiarą prześladowań ze strony rówieśników. Z pomocą przyszła mu silna i wielka Rasputia Latimore. Dorosły Norbit i jego obrończyni pobierają się. Rasputia maltretuje męża i zdradza go z nauczycielem tańca. Pewnego dnia do miasta powraca Kate. Kobieta chce kupić sierociniec pana Wonga. Niebawem wychodzi na jaw, że bracia Rasputii również mają plany związane z placówką.

Sobota, Polsat, 12:45, To musisz być ty, komedia romantyczna

Charlie Hudson, były policyjny negocjator, obecnie początkujący pisarz, jest zaręczony z piękną i energiczną Claire. Niemal w przededniu ślubu przypadkowo poznaje w nowojorskim hotelu nauczycielkę, Annę Penn, która również przygotowuje się do zawarcia małżeństwa. Kilka przelotnych spotkań i starannie zaplanowana przyszłość bohaterów staje na głowie.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-24 21:27:35

;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-24 14:23:53

Forrest *.* Kocham!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-24 17:51:19

Wiem, że każdy człowiek ma prawo do własnej oceny ale na prawdę nie mogę pojąć zachwytu nad tym filmem. Gostkowi wszystko udaje się przypadkiem i to w wyjątkowo nieprawdopodobny sposób... Jaki z tego morał? I proszę mnie nie obrażać za to za moją osobistą opinię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-24 13:49:40

Przerwana lekcja muzyki - genialne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-24 21:15:04

zgadzam sie -jeden z moich ulubionych filmów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1