Filmowy przewodnik weekendowy

17 Września 2011

Jak co tydzień wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.

diabeł ubiera się u prady

Sobota, TVP1, 20:20, Armageddon, film katastroficzny

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, równa powierzchnią Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.

Sobota, TVP2, 22:10, Oświadczyny po irlandzku, komedia romantyczna

Amerykanka irlandzkiego pochodzenia, Anna Brady, wybiera się do Dublina, by oświadczyć się chłopakowi, Jerry'emu. Dziewczyna chce zrobić to 29 lutego, ponieważ irlandzka tradycja głosi, iż tego dnia mężczyzna musi przyjąć propozycję małżeństwa. Z powodu burzy samolot, którym Anna leci do Dublina, zostaje skierowany do Cardiff. Zdeterminowana dziewczyna nie rezygnuje z planu, a poznany barman Declan O'Callaghan zobowiązuje się pomóc jej w dotarciu do celu. Podczas podróży po Zielonej Wyspie rodzi się między nimi wzajemna fascynacja.

Sobota, TVN, 21:40, Step Up: Taniec zmysłów, film muzyczny

Tyler, młodociany chuligan obdarzony talentem tanecznym, demoluje audytorium szkoły artystycznej w Maryland. Zostaje skazany na odpracowanie 200 godzin w elitarnej szkole, w której uczą się najzdolniejsi tancerze z okolicy. Jest wśród nich Nora, która przygotowuje się do prezentacji dyplomowej. W decydującym momencie jej partner zostaje kontuzjowany. Wtedy w jej życiu pojawia się Tyler. Aura outsidera, która go otacza, oraz pokaz umiejętności street dancera robią na dziewczynie wielkie wrażenie. Nora proponuje chłopakowi wspólny występ.

Sobota, Polsat, 20:00, Diabeł ubiera się u Prady, komedia

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu "Runway", Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy, bardziej niż kompetencje, liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 11:51:43

Armageddon...jedyny film na jakim płaczę...rewelacyjny... i jeszcze ten Ben Affleck ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 11:39:22

oświadczyny po irlandzku - polecam, świetny film ! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 10:45:16

Diabeł ubiera się u Prady to najlepszy film na dzisiaj. Step up to łzawa historyjka. Jestem ciekawa co do oświadczyn po irlandzku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 11:21:22

a ja widziałam wszystkie 3 i dla mnie najlepszy jest step up. diabeł ubiera się u prady jest fajny ale jak się go 1wszy raz ogląda. a step up będę chyba 4 raz oglądać i zawsze robię to z przyjemnością. tak więc sa gusta i guściki :) szkoda że na sobotę w tym samym czasie dają fajne filmy i czasem trzeba wybierać "który" a w niedziele wieje nudą i nie ma nic ciekawego (jestem z tych co tańca z gwiazdami nie trawią).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 10:26:49

step up.warto obejrzec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 09:40:37

Diabeł ubiera się u Prady - jeden z moich ulubionych filmów, oglądałam go kilka razy, naprawdę świetny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 10:23:59

ja też go uwielbiam, jest idealny, uwielbiam Maryl Streep w roli Mirandy :) ale nie nazwałabym go komedią, tak jak zrobił to papilot.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-17 09:21:03

Sobota, TVN, 21:40, Step Up: Taniec zmysłów, film muzyczny, Sobota, Polsat, 20:00, Diabeł ubiera się u Prady, komedia 2 filmu nie widzilam wiec warto obejrzec chodz step up rownie dobry ale ogladalam go chyba z 3 razy:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1